Římské Koloseum, Itálie

Argentina, Uruguay A Chile S Výletem Na Velikonoční Ostrov

Destinace: Argentina, Chile, Uruguay, Velikonoční ostrov
Zařazení zájezdu: Klasický poznávací
Strava:
Cena za osobu od:
Argentina, Uruguay A Chile S Výletem Na Velikonoční Ostrov Argentina, Uruguay A Chile S Výletem Na Velikonoční Ostrov Argentina, Uruguay A Chile S Výletem Na Velikonoční Ostrov Argentina, Uruguay A Chile S Výletem Na Velikonoční Ostrov Argentina, Uruguay A Chile S Výletem Na Velikonoční Ostrov Argentina, Uruguay A Chile S Výletem Na Velikonoční Ostrov Argentina, Uruguay A Chile S Výletem Na Velikonoční Ostrov Argentina, Uruguay A Chile S Výletem Na Velikonoční Ostrov Argentina, Uruguay A Chile S Výletem Na Velikonoční Ostrov

Popis zájezdu

Další informace:
• minimální počet pro realizaci zájezdu je 15 osob
Tip pořadatele:
Poznání tří zemí  s celodenním výletem do And. Prohlídka proslulého mostu Inků (Puente del Inca).

Program zájezdu

1. den: Odlet z Prahy do Buenos Aires.

2. den: Přílet do Buenos Aires, transfer z letiště do hotelu, ubytování. Prohlídka Buenos Aires (Casa Rosada, Plaza de Mayo, Pirámide de Mayo, Catedral Metropolitana, Avenida de Mayo, Avenida 9 de Julio, Obelisco, Plaza Congreso, Congreso Nacional, Basílica Nuestra Seňora del Pilar, Cementerio de la Recoleta). Večer návštěva představení argentinského tanga. Nocleh v Buenos Aires.

3. den: Snídaně. Celodenní výlet do pampy, návštěva typické zemědělské usedlosti – estancie, seznámení se životem honáků dobytka – gaučů – a jejich folklórem. Oběd s grilováním v estancii. Návrat do Buenos Aires, večer možnost návštěvy opery či koncertu ve známém divadle Colón. Nocleh v Buenos Aires.

4. den: Snídaně. Transfer z hotelu do přístavu v Buenos Aires. Plavba lodí z Buenos Aires do uruguayského města Colonia del Sacramento, které se pyšní zápisem v listině UNESCO díky své překrásné historické čtvrti, kterou si prohlédnete. Transfer do Montevidea. Nocleh v Montevideu.

5. den: Snídaně. Celodenní výlet do nejznámějšího uruguayského letoviska Punta del Este a do Piriápolisu. Nedaleko Punta del Este si také prohlédnete Casapueblo, bílé domky nepravidelného tvaru na skále nad Atlantickým oceánem. Nocleh v Montevideu.

6. den: Snídaně. Prohlídka Montevidea (Plaza Independencia, Mausoleo Jose Artigas, Palacio Salvo, Puerta de la Ciudadela, Avenida 18 de Julio, Plaza de Cagancha, Iglesia Nuestra Seňora del Carmen, Palacio Legislativo, Estadio Centenario). Nocleh v Montevideu.

7. den: Snídaně. Transfer z hotelu do přístavu v Montevideu. Plavba lodí z Monte - videa do Buenos Aires. Transfer z přístavu v Buenos Aires do hotelu. Nocleh v Buenos Aires.

8. den: Snídaně. Transfer z hotelu na letiště v Buenos Aires, odlet z Buenos Aires do Mendozy. Transfer do hotelu, ubytování. Nocleh v Mendoze.

9. den: Snídaně. Celodenní výlet do And, kdy pojedete v nadmořské výšce od 2.500 metrů do 3.500 metrů podél řeky Mendozy kolem andských vrcholů. Nejzajímavějším momentem výletu pro Vás jistě bude pohled na majestátní Aconcaguu (6.962 m n.v.), nejvyšší horu Jižní Ameriky. Kromě ní ještě uvidíte např. Tupungato (6.800 m n.v.), Cerro El Plata (6.080 m n.v.) a mnoho dalších velehor. Na zpáteční cestě si prohlédnete proslulý most Inků - Puente del Inca. Během tohoto dne Vás čekají nezapomenutelné zážitky, budete naprosto uneseni přírodními scenériemi. Návrat do Mendozy. Nocleh v Mendoze.

10. den: Snídaně. Prohlídka Mendozy (Cerro de la Gloria, Parque San Martin, Plaza Independencia, Plaza Espana). Návštěva tří argentinských vinných sklípků – bodegas - v okolí Mendozy spojená s ochutnávkami vína. Nocleh v Mendoze.

11. den: Snídaně. Odjezd z Mendozy do Santiaga de Chile (Andskou cestou z Argentiny do Chile). Transfer ze Santiaga de Chile do Viňa del Mar, ubytování. Nocleh ve Viňa del Mar.

12. den: Snídaně. Prohlídka Valparaísa a Viňa del Mar. Nocleh ve Viňa del Mar.

13. den: Snídaně. Transfer z Viňa del Mar do Santiaga de Chile. Návštěva dvou chilských vinných sklípků (bodegas) v údolí řeky Maipo spojená s ochutnávkami vína. Nocleh v Santiagu de Chile.

14. den: Snídaně. Prohlídka Santiaga de Chile (Iglesia San Francisco, Cerro Santa Lucia, Alameda, Palacio de la Moneda, Plaza de la Constitución, Ex Congreso Nacional, Plaza de Armas, Catedral de Santiago, Cerro San Cristobal). Nocleh v Santiagu de Chile.

15. den: Snídaně. Transfer z hotelu na letiště, odlet ze Santiaga de Chile.

16. den: Přílet do Prahy.

____________________
Prodloužený program

15. den: Transfer z hotelu v Santiagu da Chile na letiště, odlet ze Santiaga de Chile na Velikonoční ostrov. Transfer do hotelu na Velikonočním ostrově, ubytování, volno. Nocleh.

16. den: Snídaně. Prohlídka vesnice Hanga Roa, která je archeologickým muzeem. Tahai (prohlídka). Oběd. Nocleh.

17. den: Snídaně. Polodenní výlet – sopka Rano Kao, Orongo, Kai Tangata, oběd. Nocleh.

18. den: Snídaně. Celodenní výlet – sopka Rano Raraku, Mohais Quarry, Tongariki. Oběd. La Perouse, pláž Anakena, Ovahe. Nocleh.

19. den: Snídaně. Transfer na letiště, odlet z Velikonočního ostrova do Santiaga de Chile, transfer do hotelu v Santiagu de Chile.

20. den: Snídaně, odlet do Prahy.

21. den: Přílet do Prahy.

Informace o zájezdu

Cena zahrnuje:
• leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků
• transfery a přepravu klimatizovaným autokarem / minibusem dle programu
• 13 noclehů v     hotelech dle programu
• stravu dle programu, zahrnující 13 snídaní, 1 oběd
• vstupné dle programu
• pojištění dle zákona č. 159/99 Sb.
• česky mluvícího průvodce
• služby místních průvodců

Platí jen pro fakultativní část:
• leteckou dopravu v turistické třídě
• transfery a přepravu klimatizovaným autokarem / minibusem dle programu
• 5 noclehů v     hotelech dle programu
• stravu dle programu, zahrnující 5 snídaní, 3 obědy
• vstupné do všech objektů a prohlídky dle programu
• česky mluvící průvodce
• služby místních průvodců
Fakultativní služby:
• příplatek za jednolůžkový pokoj 13 690,- Kč (u fakultativní části navíc 6 590,-Kč)
Pojištění:
- pojištění Svět Basic 480,- Kč     
- pojištění Svět Standard (limit plnění storna 50 tis.Kč) 790,- Kč     
- pojištění Svět Plus (limit plnění storna 80 tis.Kč) 920,- Kč     
- pojištění Svět Plus 120 (limit plnění storna 120 tis. Kč) 1 495,- Kč    

Termíny zájezdu

Tento zájezd momentálně nemá žádné volné termíny.

Kontaktní informace

Kontaktní informace

Call centrum

222 745 418

Prodejna

474 721 045