Římské Koloseum, Itálie

Dominikánská republika - poznávací zájezdy

Vyhledejte si poznávací zájezd do Dominikánské republikyNechce se vám procházet celou naší nabídku poznávacích zájezdů do Dominikánské republiky? Ve vyhledávacím formuláři stačí upřesnit požadavky a nechte si zobrazit ty nejvhodnější zájezdy a eurovíkendy z naší aktuální nabídky.

Poznávací zájezd do Dominikánské republiky 2018 - ilustrační fotografie

Dominikánská republika je nejoblíbenější turistická destinace v Karibiku. Turisté sem přijíždějí na klasické zájezdy za odpočinkem nebo zájezdy za poznáním. Jemné písečné pláže, celoroční teplé počasí a moderní hotely se speciálními službami úspěšně lákají hosty , aby zde strávili svou dovolenou. Mezi top regiony se řadí zejména Puerto Plata, Samana, Santo Domingo a Punta Cana.

Dominikánská republika nám nabízí příjemné teploty v zimě, teplou mořskou vodu a sluníčko. Během zimních měsíců spadne mezi Puerto Plata a Samana (obě místa leží na severním pobřeží) více srážek než v létě - na rozdíl od oblastí Punta Cana (východní pobřeží) a Santo Domingo (jižní pobřeží).

Pro odpočinkovou dovolenou u moře se tedy jeví cesta do Dominikánské republiky jako naprosto ideální rozhodnutí. Mnoho hotelů podél pobřeží nabízí k provozování různých druhů vodních sportů jako je potápění a šnorchlování uprostřed korálových útesů.

Poznávací zájezd do Dominikánské republiky 2018 - ilustrační fotografie

Puerto Plata je největší rekreační oblastí na severu destinace. Živá letoviska Sosua, ale zejména Cabarete přitahují velmi mnoho mladých cestovatelů a jsou zde dobré podmínky pro windsurfing. Na historické město Puerto Plata navazuje Playa Dorada, kde seženete dovolenou za velmi výhodné ceny.

Většími turistickými letovisky na zeleném poloostrově Samaná jsou např. Las Terrenas a Las Galeras. Pláže s palmami u Las Terrenas jsou bezesporu jedněmi z nejkrásnějších v celém Karibiku. Samaná má dnes i mezinárodní letiště, takže žádné dlouhé transfery z letiště Puerto Plata již nejsou potřeba. Do Samaná létají nonstop např. německé letecké společnosti Air Berlin a Condor.

Kdo si chce jen užívat klidu a odpočinku na bílých plážích, měl by zamířit do Playa Bavaro v Punta Cana. 40 km dlouhé pobřeží se nachází ve východní části Dominikánské republiky. Prvotřídní hotely disponují více než 30.000 lůžky, což je celá polovina dominikánské kapacity.

Poznávací zájezd do Dominikánské republiky 2018 - ilustrační fotografie

Hlavní město republiky je Santo Domingo. Je to krásné koloniální město s paláci, kostely, muzey a parky. Nejrychleji se do Santo Dominga dostanete jen z Boca Chica a Juan Dolia.

Aktuálně nabízené poznávací zájezdy do Dominikánské republiky

Dominikánská republika je zemí, která vás překvapí těmi nejrůznějšími a nejhezčími barvami. Pokud vyrazíte na jakékoliv místo v této zemi, vždy vás něčím okouzlí. Mohou to být dlouhé bílé pláže a...
Ostrov Hispaniola objevil Kryštof Kolumbus již v roce 1492 a nazval ho rájem na zemi. Velkou část území zaujímá Dominikánská republika, což je úžasná horská krajina kombinovaná s jedinečnými plážemi a ještě...
    

Další zajímavé stránky o Dominikánské republice

Dominikánská republika patří mezi země, kde zažijete pravý tropický ráj. Poznávací zájezdy do Dominikánské republiky byly vytvořeny pro turisty, kteří preferují aktivní dovolenou před odpočinkem na plážích. Každý den být na jiném místě, procházet se zdejší úchvatnou krajinou nebo vyzkoušet si nějaký z adrenalinových sportů patří k lákavé nabídce jak trávit volné chvíle. Pokud vás však neoslovila nabídka poznávacích zájezdů a raději byste strávili dovolenou v Dominikánské republice v klidnějším duchu, podívejte se na aktuální nabídku last minute dovolené do Dominikánské republiky a třeba si vyberete zájezd dle vašich představ.

Kontaktní informace

Kontaktní informace

Call centrum

222 745 418

Prodejna

474 721 045