Římské Koloseum, Itálie

O e-cesty.cz

Cestovatelský kompas

Provozovatelem a správcem webu e-cesty.cz je cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. VLNA.cz je již od svého vzniku řádným členem Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a její zakladatelé poskytují zákazníkům své služby již od roku 1991. Za tu dobu zajistili dovolenou již více než 150 000 zákazníků.

Cestovní kancelář VLNA.cz se coby touroperátor specializuje na individuální pobyty v lyžařských střediscích v Rakousku a dalších alpských zemích (Německo, Švýcarsko, Francie a Itálie). Vzhledem ke skutečnosti, že je přímo napojena na největší evropské databáze poskytovatelů ubytování, zahrnuje její nabídka hotely, penziony, chaty a soukromé ubytování všech cenových kategorií i kvality.

Ubytovacích služeb v Rakousku využívají přes 10 let mimo jiné i reprezentační týmy České a Slovenské republiky v severském lyžování a biatlonu, stejně tak jako reprezentační družstva lyžařů z dalších zemí. Ubytování tedy pravidelně zajišťuje nebo zajišťovala takovým osobnostem českého sportu, jakými jsou olympijští medailisté z roku 2010 Lukáš Bauer, Jiří Magál, Martin Jakš a Martin Koukal a celá řada dalších jmen (například Roman Dostál, Kateřina Holubcová, Štěpánka Hilgertová). Více informací naleznete na stránce věnované úspěšným českým reprezentantům na vlna.cz.

Cestovní kancelář VLNA.cz je dle zákona č.159/1999 Sb. pojištěna u pojišťovny UNIQA pojistnou smlouvou č. 1357505125 a svou nabídku lyžování v Alpách prezentuje na mateřském webu vlna.cz.

e-cesty.cz patří již několik let do skupiny webů zabývajících se cestováním, které VLNA.cz provozuje. Mezi ty již zavedené patří servery zaměřené na zájezdy českých cestovních kanceláří e-zajezdy.cz. Klasická dovolená u moře či na horách je hlavním tématem webu e-ck.cz.

Do portfolia nabízených služeb patří již několik let i německé cestovní kanceláře a jejich převážně letecké pobytové zájezdy do exotických destinací. A protože se prodejem zájezdů organizovaných německými cestovními kancelářemi vážně zabýváme již od roku 1998, jsme skoro 10 let členy největší organizace cestovních kanceláří v Evropě zastřešované německou společností TSS-Touristik Service System GmbH.

Během letní sezóny 2011 rozšířil naši nabídku další web, zaměřený na pronájem ubytování po celé Evropě. Pokud patříte mezi vyznavače dovolených, na které se rádi dopravujete vlastním autem, pak je tento web určen právě vám.

Vztah mezi zákazníkem a provozovatelem serveru e-cesty.cz se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře VLNA.cz pro provizní prodej.

 

Kontaktní informace

Kontaktní informace

Call centrum

222 745 418

Prodejna

474 721 045