Římské Koloseum, Itálie

Annapurna Sanctuary - Base Camp - Trekking V Nepálu, Annapurna A Daulaghiri, Letecky

Destinace: Nepál
Zařazení zájezdu: Klasický poznávací
Strava:
Cena za osobu od:
Annapurna Sanctuary - Base Camp - Trekking V Nepálu, Annapurna A Daulaghiri, Letecky Annapurna Sanctuary - Base Camp - Trekking V Nepálu, Annapurna A Daulaghiri, Letecky Annapurna Sanctuary - Base Camp - Trekking V Nepálu, Annapurna A Daulaghiri, Letecky Annapurna Sanctuary - Base Camp - Trekking V Nepálu, Annapurna A Daulaghiri, Letecky Annapurna Sanctuary - Base Camp - Trekking V Nepálu, Annapurna A Daulaghiri, Letecky Annapurna Sanctuary - Base Camp - Trekking V Nepálu, Annapurna A Daulaghiri, Letecky Annapurna Sanctuary - Base Camp - Trekking V Nepálu, Annapurna A Daulaghiri, Letecky

Popis zájezdu

Pohodový trek, který zvládnete bez větších potíží a na němž můžete vidět nádherná panoramata a až tři osmitisícovky, Annapurnu, Manasulu a Dhaulaghirí. Navíc máte mpžnost navšívit NP CHITWAN (Královský Národní park). Budete mít možnost nahlédnout téměř do kuchyně expedic, při návštěvě horolezeckého basecampu pod Annapurnou. * Himalájské pohoří které se tyčí na sever od Káthmandů je často nazýváno střechou světa. Náš trekking začíná cca 200 Km od Káthmandů v Pokhaře a vede kouzelnou krajinou s výhledem na dva osmitisícové masívy Annapurny a Dhaulagiri. Annapurna Sanctuary je místo vyhledávané pro zvláštní vysokohorskou atmosféru, navštívíte základní tábor na Machapuchare a pod Annapurnou. Také se podíváte do Káthmandů, hlavního města horského království - NEPÁL. V Káthmandů objevíme spoustu zajímavých míst mezi něž patří zajisté Swayambhu Stupa - budhistické svaté místo, místní tržnice, svaté muže,...... Další důležité informace: Noclehy: Ubytování je v pensionech, hotýlcích a lodžích - spát budete většinou ve vlastním spacáku (postel, tekoucí voda a možnost stravování je samozřejmostí). Ve vybraných zařízeních budete mít k dispozici sprchu s teplou vodou, v některách zařízeních je sprcha závislá na sluněční energii (tedy je zamračeno= není teplá voda Stravování: Snídaně a obědy jsou podávány v ubytovacích zařízeních a jsou jednoduché s ohledem na místní podmínky. Obědy pokud budete chtít cenově vycházejí na cca 2 - 5 USD za jedno jídlo. Převoz: Na trek a zpět se používá k transferu místních autobusů, minibusů. Na let z Kathmandů do Pokhary a zpět využijeme nepal Airlines a jejich malá letadla. Teploty: teploty ve dne  15 - 30 °C, v noci klesají teploty v partiích nad 3.500 m.n.m. k nule a někdy pod nulu. Možné fakultativní výlety: Letadlem k Everestu, rafting, atd. Informujte se v CK Náročnost: Expedice je nenáročná a je určena všem cestovatelům. Můžete vzít sebou i Vaše děti /doporučený minimální věk je 12 let. Se všemi bude uskutečněn seznamovací pohovor, kde se dovíte vše potřebné o náročnosti, výstroji, očkování, organizaci, odletu atd... Očkování: Není povinné žádné, nicméně Vám doporučujeme vakcinaci na Žloutenku typu A, Žloutenku typu B, Paratyfus, Meningitidu. Antimalarika jsou dle sdělení většiny českých lékařů zbytečná, přesto mezinárodní odborníci antimalarika doporučují. Cena za letenky z Prahy do Kathmandu a zpět je uvedena zvlášť a činí cca 26.000 Kč z Prahy. POZOR: POUZE PRO SKUPINKY MIN 5 OSOB! * Obtížnost: Lehký a nenáročný trekking. Expedice je nenáročná a je určena všem cestovatelům. Můžete vzít sebou i Vaše děti /doporučený minimální věk je 12 let. Se všemi bude uskutečněn seznamovací pohovor, kde se dovíte vše potřebné o náročnosti, výstroji, očkování, organizaci, odletu atd... * Doplňující informace: Zvolte si Váš termín: duben, květen, září, říjen, listopad.

Program zájezdu

1. den: Letadlem do KATHMANDU a dále do Pokhary - ubytování, prohlídka hlavního města a odjezd do Pokhary. V Kathmandů uvidíte Swayambhu chrám, Pashupatinath, stupu Boudhanath, Patan, Durbar náměstí, Královský palác.......

4. den: Trekking do Annapurna B.C. po trase - Pokhara - Phedi - Dhampus - Gorepani - Poon hill - Chhomrong - Bamboo- Deurali - Machapuchare B.C.- Annapurna B. C.a zpět. Cestou uvidíte DHAULAGHIRI svatou horu MACHAPUCHARE, ANNAPURNU I (8.091 m) a JIH, GANGAPURNU, budete se moci projít po ledovci, budete neuvěřitelně ze všech stran obklopeni osmitisícovkami při výstupu pod vrcholek HINCHULI, uvidíte krásné vodopády a vykoupete se i v horkých pramenech.

12. den: POKHARA - prohlídka města, projížďka na lodích po Phewa lake, nákupy suuvenýrů a skvělého vybavení do hor za velmi nízké ceny.

13. den: Pokhara - KATHMANDU - letecky. Alternativně možnost výletu letadlem k Everestu, poslední nákupy, příprava na odlet zpět.

14. den: Kathmandu - prohlídka památek a čas na nákupy.

15. den: Odlet a cesta zpět

Termíny zájezdu

Tento zájezd momentálně nemá žádné volné termíny.

Kontaktní informace

Kontaktní informace

Call centrum

222 745 418

Prodejna

474 721 045