Římské Koloseum, Itálie

Annapúrna Base Camp a Kálí Gandakí

Destinace: Nepál
Zařazení zájezdu: Turistika
Strava:
Cena za osobu od:
Annapúrna Base Camp a Kálí Gandakí Annapúrna Base Camp a Kálí Gandakí Annapúrna Base Camp a Kálí Gandakí Annapúrna Base Camp a Kálí Gandakí Annapúrna Base Camp a Kálí Gandakí Annapúrna Base Camp a Kálí Gandakí Annapúrna Base Camp a Kálí Gandakí Annapúrna Base Camp a Kálí Gandakí Annapúrna Base Camp a Kálí Gandakí Annapúrna Base Camp a Kálí Gandakí Annapúrna Base Camp a Kálí Gandakí Annapúrna Base Camp a Kálí Gandakí Annapúrna Base Camp a Kálí Gandakí Annapúrna Base Camp a Kálí Gandakí Annapúrna Base Camp a Kálí Gandakí Annapúrna Base Camp a Kálí Gandakí Annapúrna Base Camp a Kálí Gandakí

Popis zájezdu

Velkolepé panorama z base campu Annapúren Výhledy na osmitisícové Annapúrny a Dhaulágirí Treking horskými vesnicemi a údolím Modi Kholy Rafting malebným kaňonem Kálí Gandakí Treking do jižního base campu Annapúren nabízí v Nepálu nejrychlejší možnost, jak se dostat do bezprostřední blízkosti osmitisícovek. Tento treking plánujeme na 8 dnů a jeho trasa je velmi různorodá. Začneme stoupat mezi nízko položenými vesnicemi a rýžovými políčky a postupně se rododendronovými lesy dostaneme k hranici 3000 m. Odtud vystoupáme na vyhlídkový vrchol Poon Hill, který nabízí krásné výhledy na osmitisícovou Dhaulágiri. Stezka ve svazích divokého kaňonu Modi Kholy nás zavede k úpatí Annapúren, až do jižního základního tábora. Nasajeme atmosféru místa startu horolezeckých expedic dobývajících okolní vrcholy. Kromě mohutného hřebene Annapúren budeme obdivovat i nádherný vrchol, tzv. "nepálský Matterhorn“ – posvátnou Machapuchare. Ve druhé části zájezdu se vydáme na třídenní plavbu po významné himálajské řece Kálí Gandakí. Jde o mírně peřejnatou řeku v krásném kaňonovitém údolí, kterou zvládne každý i bez předchozích zkušeností. Kromě plavby si užijeme i koupání a relaxaci na přilehlých říčních plážích. Veškerý servis nám bude zajišťovat místní raftingová agentura včetně přípravy jídel chutné místní kuchyně.

Program zájezdu

1. - 2. den: Letecky Praha – Káthmándú.

3. den: Prohlídka královského města Káthmándú (historické centrum, Boudhanáth stúpa, Svajambhunáth a pohřebiště Pašupatináth).

4. den: Přejezd do Pokhary, města ležícího pod vysokou hradbou masivu Annapúren, návštěva centra s procházkou u jezera Phewa Tal.

5. - 12. den: Treking po trase Ghorepani (výstup na Poon Hill – 3210 m), Tadapani, Chhomrong do Annanpurna base camp (4200 m) a zpět kaňonem Modi Kholy.

13. - 15. den: Třídenní rafting na řece Kálí Gandakí, protékající krásným horským údolím.

16. den: Návrat do Káthmándú, prohlídka Pátanu .

17. - 18. den: Letecky zpět do Prahy.

Termíny zájezdu

Tento zájezd momentálně nemá žádné volné termíny.

Kontaktní informace

Kontaktní informace

Call centrum

222 745 418

Prodejna

474 721 045