Římské Koloseum, Itálie

Anglií Se Skotským Pohlazením

Destinace: Velká Británie
Zařazení zájezdu: Klasický poznávací
Strava:
Cena za osobu od:
Anglií Se Skotským Pohlazením Anglií Se Skotským Pohlazením Anglií Se Skotským Pohlazením Anglií Se Skotským Pohlazením Anglií Se Skotským Pohlazením Anglií Se Skotským Pohlazením Anglií Se Skotským Pohlazením Anglií Se Skotským Pohlazením Anglií Se Skotským Pohlazením Anglií Se Skotským Pohlazením Anglií Se Skotským Pohlazením Anglií Se Skotským Pohlazením Anglií Se Skotským Pohlazením Anglií Se Skotským Pohlazením

Popis zájezdu

Další informace:
Změna programu vyhrazena.
* Uvedené vstupné platí při minimálním počtu 15 účastníků.
Tip pořadatele:
- to nejlepší z Anglie a Skotska - velmi oblíbený zájezd

Program zájezdu

1. den: Odlet z Prahy v poledních hodinách do Londýna, odjezd do univerzitního města Cambridge – královská kolej z 15. století s úctyhodnou kaplí, přejezd do Nottinghamu, k jehož dominantě patří Nottingham Castle, ubytování, večeře.
2. den: Dopoledne procházka po Sherwoodském lese ve stopách Robina Hooda, odpoledne nejprve prohlídka historického města York - hrázděné domy, středověké ulice, radnice, obrovská katedrála s největší sbírkou maleb na skle…. Procházka v krásném vodním parku kolem opatsví Fountains Abbey (UNESCO), zastávka u katedrály a hradu na skalnatém poloostrově nad řekou Wear v Durhamu (UNESCO) – nejlepší příklad normanské architektury v Anglii. Odjezd do Newcastlu – města mostů se slavnou noční klubovou scénou... odjezd na ubytování, večeře.
3. den: Dopoledne překročení Hadriánova valu, průjezd Northumberlandským národním parkem, zastávka na skotských hranicích. Prohlídka hraniční oblasti Borders se zastávkami u opatství v Jedburghu a Kelso a prohlídkou zámku Floors – největší šlechtické sídlo Skotska, přejezd do Edinburgu a prohlídka skotské metropole s jedinečnými středověkými a gregoriánskými čtvrtěmi. Staré město s dominantou středověkého hradu a neoklasicistní Nové město, Královská míle se St. Giles Cathedral, Holyrood Palace…. Odjezd na ubytování.
4. den: Dopoledne zastávka u technického zázraku ve Falkirku – originální rotační lodní výtah, prohlídka ohromujícího skotského hradu Stirling, jedinečná ukázka renesanční skotské architektury. Odpoledne návštěva národního parku Trossachs krásná jezera a údolí, panoramatická cesta kolem největšího skotského jezera Loch Lomond se zastávkou v městečku Luss, na cestě do Glasgowa prohlídka palírny whisky s možností ochutnávky a nákupu. Glasgow - nejkrásnější viktoriánské město Skotska, s náměstím George Square a přilehlé obchodní pěší zóny, katedrálou… Odjezd na ubytování.
5. den: Přejezd ze Skotska do nejkrásnějšího Narodního parku Anglie - jezerní oblasti Lake District, zastávky v Keswicku u nejkrásnějšího jezera oblasti Derwentwater a v Bownes u největšího jezera oblasti Windermere, odpoledne přejezd do Liverpoolu, prohlídka města po stopách Beatles a obrovských přístavních budov (UNESCO). Odjezd na ubytování.
6. den: Po snídani odjezd k nejkrásnějšímu anglickému hradu Warwick – návštěva velkolepé středověké pevnosti s expozicí muzea Madame Tussaud´s, dnes nejkrásnější majestátní sídlo v zemi. Zastávka v univerzitním městě Oxford, nejstaršího univerzitního města v Anglii, odjezd do Stratford-upon-Avon, prohlídka druhého nejnavštěvovanějšího města po Londýně – rodiště W. Shakespeara, města pyšnícího se mnoha malebnými domy spjatými se životem Shakespeara a unikátní hrázděnou architekturou, věznice z 15. stol., radnice se sochou Shakespeara, odjezd na ubytování do Londýna, večeře.
7. den: Po snídani kombinovaná prohlídka autokarem a pěšky po londýnských zajímavostech – Trafalgar Square, Westminsterské opatství, Whitehall, Big Ben, katedrála Sv. Pavla, Tower, Tower Bridge, London Eye, Buckinghamský palác… Odlet z Londýna ve večerních hodinách.

Informace o zájezdu

Cena zahrnuje:
• letenku Praha-Londýn-Praha včetně tax a příplatků 
• 6 noclehů v hotelech*** s polopenzí (s anglickou snídaní a večeří s 3-chodovým menu)
• dopravu luxusním autokarem po trase zájezdu
• průvodce
• zák. pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb.
Fakultativní služby:
• příplatek na jednolůžkový pokoj 5.390,- Kč
• vstupenka na hrad Warwick 450,- Kč*
• jízdenka na vlak Pendolino Ostrava - Praha - Ostrava 590,- Kč. Nabídka platí do vyčerpání kapacity vyčleněné pro tuto akci.
Pojištění:
• pojištění Evropa Basic 285,- Kč
• pojištění Evropa Standard (limit plnění storna 30 tis. Kč) 395,- Kč

Termíny zájezdu

Tento zájezd momentálně nemá žádné volné termíny.

Kontaktní informace

Kontaktní informace

Call centrum

222 745 418

Prodejna

474 721 045