Římské Koloseum, Itálie

Anglická Mozaika - Památky Unesco **

Destinace: Velká Británie
Zařazení zájezdu: Klasický poznávací
Strava:
Cena za osobu od:
Anglická Mozaika - Památky Unesco ** Anglická Mozaika - Památky Unesco ** Anglická Mozaika - Památky Unesco ** Anglická Mozaika - Památky Unesco ** Anglická Mozaika - Památky Unesco ** Anglická Mozaika - Památky Unesco ** Anglická Mozaika - Památky Unesco ** Anglická Mozaika - Památky Unesco **

Popis zájezdu

Svozy N2, N4, N6, N7 jsou garantovány od 3 osob při přihlášení minimálně 3 měsíce před odjezdem.

Program zájezdu

1. den: Odjezd z ČR ráno. Nocleh ve Francii.

2. den: Ranní trajekt do Anglie. Leeds Castle – okouzlující vodní hrad ze 12. století s rozsáhlými zahradami. Odpolední studentská atmosféra starého univerzitního města Cambridge. Ubytování a nocleh.

3. den: Snídaně. Dopoledne Lincoln se strmými uličkami, nádhernou katedrálou a hradem. Fountains Abbey a Studley Royal Water Garden – opatství a malebné vodní zahrady – památka Unesco. Nezapomenutelná procházka po středověkých hradbách Yorku. Ubytování a nocleh.

4. den: Snídaně. Liverpool - evropské hlavní město kultury r. 2008 s předlouhou historií námořnictví a muzeem – památka Unesco. Fanoušci muziky zavítají do muzea Beatles. Středověké hradby malebného Chesteru na rozhraní Walesu a Anglie. Podvečerní procházka po Shrewesbury - nejhezčím anglickém městě černobílých tudorovských domů. Ubytování a nocleh.

5. den: Snídaně. Dopoledne Blenheim Palace – rodiště Winstona Churchilla – noblesní palác a rozsáhlé zahrady – památka Unesco. Odpoledne středověké Salisbury s uchovanou listinou Magna Charta v katedrále. Megalitická stavba Stonehenge – památka Unesco. Ubytování a nocleh.

6. den: Snídaně. Dopoledne oblíbený Bath se zachovalými římskými lázněmi – památka Unesco. Přírodní unikát - soutěska a jeskyně Cheddar s dávným osídlením v paleolitu. Magické městečko hippies - Glastonbury - opatství z 8.st. opředené legentami o králi Artušovi a nádherné výhledy z „bájné hory Avalon.“ Návrat na ubytování a nocleh.

7. den: Snídaně. Přejezd k anglickému pobřeží. Možnost fakultativního výletu na větrem ošlehaný ostrov Isle of Wight nebo návštěva rozsáhlých muzejních expozic a zachovalých korábů v Historických docích v Portsmouthu. Večer odjezd do Doveru, trajekt do Francie.

8. den: Návrat odpoledne.

Termíny zájezdu

Tento zájezd momentálně nemá žádné volné termíny.

Kontaktní informace

Kontaktní informace

Call centrum

222 745 418

Prodejna

474 721 045