Římské Koloseum, Itálie

Andalusie - Letecky

Destinace: Španělsko
Zařazení zájezdu: Klasický poznávací
Strava:
Cena za osobu od:
Andalusie - Letecky Andalusie - Letecky Andalusie - Letecky Andalusie - Letecky Andalusie - Letecky Andalusie - Letecky

Popis zájezdu

Slavná Andalusie naplněná mnoha maurskými památkami (Alhambra, Córdobská mešita a mnohé další) láká kažoročně tisíce návštěvníků. Připravili jsme pro vás nový letecký zájezd do Andalusie, který vám usnadní cestu na jih Španělska a umožní navštívit nejkrásnější místa v Andalusii. Pohodový pobyt na krásných plážích Andalusie na jihu Španělska je kombinován se zajímavými výlety.

ve dvoulůžkových pokojích

Program zájezdu

1. den: Odlet z Prahy do Malagy. Transfer do hotelu na pobřeží Andalusie - Costa del Sol.

2. den: Pobyt u moře.

3. den: Celodenní výlet na GIBRALTAR – britská kolonie, pevnost střežící průliv mezi Evropou a Afrikou, možnost pozorování volně žijících opic, procházka městem, výhodné nákupy nebo možnost výletu minibusy po skalnatých vrcholcích.

4. den: Pobyt u moře, možnost fakultativních výletů.

5. den: Celodenní výlet do GRANADY (UNESCO). Přejezd pohoří Siera Nevada. Dopoledne příjezd do Granady. Prohlídka města a návštěva paláce ALHAMBRA. Při zpáteční cestě zastávka v ALMUŇECARU – příjemném letovisku na pobřeží Costa del Sol, procházka jeho historickou čtvrtí. Večer návrat do hotelu.

6. den: Pobyt u moře, možnost fakultativního výletu: CORDOBA (UNESCO) - jedinečná maurská mešita přestavěná na křesťanskou katedrálu, krásné zahrady starého Alcazaru, bílá židovská čtvrť s úzkými uličkami.

7. den: Pobyt u moře.

8. den: Transfer z hotelu na letiště. Odlet z Malagy do Prahy.

Termíny zájezdu

Tento zájezd momentálně nemá žádné volné termíny.

Kontaktní informace

Kontaktní informace

Call centrum

222 745 418

Prodejna

474 721 045