Římské Koloseum, Itálie

Andalusie, Gibraltar, Maroko - Tři Kultury Jedním Dechem

Destinace: Maroko, Španělsko
Zařazení zájezdu: Klasický poznávací
Strava:
Cena za osobu od:
Andalusie, Gibraltar, Maroko - Tři Kultury Jedním Dechem Andalusie, Gibraltar, Maroko - Tři Kultury Jedním Dechem Andalusie, Gibraltar, Maroko - Tři Kultury Jedním Dechem Andalusie, Gibraltar, Maroko - Tři Kultury Jedním Dechem Andalusie, Gibraltar, Maroko - Tři Kultury Jedním Dechem Andalusie, Gibraltar, Maroko - Tři Kultury Jedním Dechem Andalusie, Gibraltar, Maroko - Tři Kultury Jedním Dechem Andalusie, Gibraltar, Maroko - Tři Kultury Jedním Dechem

Popis zájezdu

Costa del Sol • Granada • Cordoba • Sevilla • Ronda • Gibraltar • Tanger • Asilah • Chefchaouen Minimální počet účastníků: 25

Ubytování je zajištěno v hotelech *** ve Španělsku **** v Maroku ve dvoulůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím. Možno zajistit ubytování 3.osoby na přistýlce pouze na vyžádání. V případě zájmu o doobsazení nebude účtován příplatek za 1/1 pokoj.

Program zájezdu

1. den: Odlet z Prahy do Malagy, transfer do hotelu, ubytování, nocleh.

2. den: Po snídani odjezd do Granady, prohlídka města, Královské kaple, Alhambry se zahradami Generalife, Albaicínu. Ubytování v Granadě nebo okolí, nocleh v hotelu. Fakultativně možnost návštěvy flamenca.

3. den: Po snídani odjezd do Cordoby, prohlídka města, fakultativně lze navštívit místní mešitu, Židovskou čtvrť a Alcazar katolických králů. Transfer do Sevilly, ubytování v hotelu, nocleh v Seville nebo v okolí.

4. den: Po snídani prohlídka Sevilly – (La Giralda, katedrála, Zlatá věž, čtvrť Santa Cruz, Alcázar). Dále zastávka v typické tzv. bílé vesničce. Ronda, prohlídka města, kde se mísí románské, gotické a arabské vlivy – katedrála, jedna z nejstarších býčích arén (fakultativně), uvidíte most přes řeku Tajo (Punte Nuevo) s propastí s hloubkou cca 150m, nazývaný také jako "Balcon de la Alameda", odjezd do Algeciras, ubytování a nocleh v hotelu v okolí.

5. den: Po snídani pokračujeme na Gibraltar, návštěva britské kolonie, výlet minibusem na skály Gibraltaru, v odpoledních hodinách naše cesta bude pokračovat směr Tarifa, odkud trajektem přeplujeme do Maroka, města Tanger. Nocleh v okolí města Tanger v hotelu.

6. den: Po snídani krátká prohlídka Tangeru, města v severním Maroku, mísí se zde mnoho kultur, naleznete zde spoustu legend a záhad. Po Casablance je druhým nejvýznamnějším přístavem. Odpoledne prohlídka města Asilah, malebného opevněného městečka, asi 50km od Tangeru. Jeho hradby a brány zůstávají zcela funkční i dnes. Nocleh v okolí města Tanger v hotelu.

7. den: Po snídani celodenní prohlídka města Chefchaouen, malebné město v Maroku, kde bílá barva domů kontrastuje s modře nabarvenými okny a dveřmi. Město je velice vyhledávaným turistickým cílem, nabízí mnoho původních řemesel, které nejsou dostupné jinde v Maroku, jakým je oblečení a tkané vlněné přikrývky. Odpoledne návrat do Tangeru, trajektem do Španělska, ubytování v oblasti Costa del Sol v hotelu.

8. den: Po snídani volný čas do odletu, transfer na letiště, odlet do Prahy.

Termíny zájezdu

Tento zájezd momentálně nemá žádné volné termíny.

Kontaktní informace

Kontaktní informace

Call centrum

222 745 418

Prodejna

474 721 045