Římské Koloseum, Itálie

Amsterodam

Destinace: Nizozemí
Zařazení zájezdu: Klasický poznávací
Strava:
Cena za osobu od:
Amsterodam

Popis zájezdu

Cena zahrnuje
dopravu lux. autobusem, 1× ubytování v hotelích ve dvoulůžkových pokojích s příslušenstvím, služby průvodce, pojištění CK.

Příplatky
pojištění A, B, C

Trasa
město umělců a volnomyšlenkářů s kosmopolitní atmosférou

Cena nezahrnuje
pojištění storna a LV, vyhlídkovou plavbu po grachtech cca 250 Kč a vstupy do navštívených objektů – doporučená částka cca 50 €.

Program zájezdu

1. den
Odjezd z Brna cca v 19 h.

2. den
Celodenní prohlídka města. Prohlídku začněme v AALSMEERU, na největší květinové burze světa. Poté přejedeme do centra AMSTERODAMU, moderního, ale zároveň i romantického města plného tichých zákoutí, kanálů, měšťanských domů a květinových trhů. Půvabné fasády domů, prodavači tulipánů, pouliční hudebníci a šplouchání vody vytvářejí osobitou atmosféru, která osloví srdce každého turisty. Nejprve se seznámíme s Amsterodamem projížďkou po grachtech (UNESCO), které městu dodávají neopakovatelnou atmosféru. Kanály ze 17. století kolem dokola obepínají centrum města. Následně se vydáme za památkami a typickým amsterodamským životem po souši. Uvidíme Královský palác, náměstí Dam, Nový kostel, ale i brusírnu diamatů. Absolvujeme i malou procházku čtvrtí červených luceren, která se nachází v bezprostřední blízkosti centra a je zcela bezpečná. Ubytujeme se v hotelu.

3. den
Sobota je dnem trhů – bleších, sýrových i květinových, a tak i my dnes navštívíme proslulý místní květinový a sýrový trh. Jedná se o jedinečný zážitek, který si z amsterodamských trhů odneseme. Amsterodam je také městem muzeí a proto bychom si neměli nechat ujít příležitost některé z věhlasných muzeí navštívit – Van Gogh muzeum s nejucelenější sbírkou Van Goghových děl, Rijksmuzeum se slavnou Noční hlídkou od Rembrandta, Muzeum Anny Frankové, Stedelijk muzeum se sbírkami současného umění, ale i Diamantové muzeum či Muzeum hašiše. Unikátem je jedno z nejlepších námořních muzeí na světě, ke kterému patří i opodál kotvící kopie trojstěžníku Holandské Východoindické Společnosti z počátku 18. století, jejíž paluby si můžeme prohlédnout. Ve večerních hodinách odjedme zpět do ČR.

4. den
Návrat do Brna cca v 8 h.

Termíny zájezdu

Tento zájezd momentálně nemá žádné volné termíny.

Kontaktní informace

Kontaktní informace

Call centrum

222 745 418

Prodejna

474 721 045