Římské Koloseum, Itálie

Amsterdam - Letecky

Destinace: Nizozemí
Zařazení zájezdu: Klasický poznávací
Strava:
Cena za osobu od:

Popis zájezdu

Amsterdam, malebné historické město nazývané Benátkami severu, je proslulé kanály (grachty), galeriemi s obrazy nejslavnějších mistrů a kosmopolitní atmosférou. Je jednou z nejnavštěvovanějších evropských metropolí. Turisté z celého světa sem přijíždějí, aby viděli díla Vincenta van Gogha, aby si prohlédli paláce na kanálech nebo aby ochutnali herynky a nizozemské sýry. Amsterdam je také místo setkávání světových kultur a tradic. Na tržištích vedle sebe stojí stánky se sýry, rybami, květinami i exotickými potravinami.

Program zájezdu

1. den: Odlet z Prahy v odpoledních hodinách, přílet do AMSTERDAMU, přejezd na hotel, ubytování.

2. den: AMSTERDAM - procházka podél kanálů Herengracht, Keizersgracht a Prinsengracht. Westertoren - známá věž kostela s krásným výhledem na město a zvonkohrou, Begijnhof - oáza klidu uprostřed rušného historické města, individuální volno. Fakultativně projížďka lodí po kanálech.

3. den: AMSTERDAM - náměstí Dam, Královský palác, historické muzeum, Oude Kerk - nejstarší amsterdamský kostel nacházející se dnes ve čtvrti červených luceren. Nieuwendam - vesnička s malebnými dřevěnými domky na okraji Amsterdamu, stále si uchovávající venkovskou atmosféru. Možnost večerní plavby lodí po grachtech.

4. den: Dopoledne dokončení prohlídky AMSTERDAMU, např. Albert Cuypmarkt - největší amsterdamská tržnice pod širým nebem, místo setkání mnoha kultur. Vondelpark - nejznámější městský park v Amsterdamu nedaleko centra města. Odpoledne odjezd na letiště, odlet z Amsterdamu do Prahy v podvečerních hodinách.

Termíny zájezdu

Tento zájezd momentálně nemá žádné volné termíny.

Kontaktní informace

Kontaktní informace

Call centrum

222 745 418

Prodejna

474 721 045