Římské Koloseum, Itálie

Alsasko S Ubytováním V Riquewihr ***

Destinace: Francie
Zařazení zájezdu: Klasický poznávací
Strava:
Cena za osobu od:
Alsasko S Ubytováním V Riquewihr *** Alsasko S Ubytováním V Riquewihr *** Alsasko S Ubytováním V Riquewihr *** Alsasko S Ubytováním V Riquewihr *** Alsasko S Ubytováním V Riquewihr *** Alsasko S Ubytováním V Riquewihr *** Alsasko S Ubytováním V Riquewihr *** Alsasko S Ubytováním V Riquewihr *** Alsasko S Ubytováním V Riquewihr *** Alsasko S Ubytováním V Riquewihr *** Alsasko S Ubytováním V Riquewihr *** Alsasko S Ubytováním V Riquewihr *** Alsasko S Ubytováním V Riquewihr *** Alsasko S Ubytováním V Riquewihr *** Alsasko S Ubytováním V Riquewihr ***

Popis zájezdu

S ohledem na opci ubytování v tomto výjimečném hotelu doporučujeme velmi včasnou rezervaci.

Program zájezdu

1. den: Odjezd ráno. Prohlídka historického centra Štrasburku – katedrála Notre-Dame, Rohanský palác, malebná Petite France. Fakultativní výlet po kanálech řeky Ill, při kterém si můžete prohlédnout hrázděné domy, středověké strážní věže, kryté mosty, palác Evropského parlamentu. Ubytování v samotném centru Riquewihr v hotelu La Couronne. Možnost večerního posezení v jedinečném historickém středu. Nocleh.

2. den: Snídaně. Cesta po stopách patronky Alsaska, svaté Odilie, k nejnavštěvovanějšímu poutnímu místu na hoře Mont-Ste-Odile. Prohlídka kláštera na skalním útesu s pěkným výhledem na alsaskou nížinu, zbytky tzv. pohanské zdi. Návštěva dominanty Alsaska, hradu Koenigsbourg. Cesta Route du vin se zastávkami v městečkách Ribeauvillé a Riquewihr, perlách alsaských vinic s tradičním alsaským koloritem, degustace alsaského vína. Nocleh.

3. den: Snídaně. Výlet do pohoří Vogézy po horské silnici Route des Cretes s výhledem na německý Schwarzwald a švýcarskou Juru. Zastávka u památníku z 1. sv. války Vieil-Armand. Výjezd na nejvyšší horu Vogéz Grand Ballon 1424 m s krátkým výstupem na vyhlídkové místo s jedinečným pohledem na oblast Alsaska. Prohlídka Colmaru. Podvečer odjezd do ČR.

Termíny zájezdu

Tento zájezd momentálně nemá žádné volné termíny.

Kontaktní informace

Kontaktní informace

Call centrum

222 745 418

Prodejna

474 721 045