Římské Koloseum, Itálie

Alpy Čtyř Zemí

Destinace: Lichtenštejnsko, Německo, Rakousko, Švýcarsko
Zařazení zájezdu: Klasický poznávací
Strava:
Cena za osobu od:
Alpy Čtyř Zemí Alpy Čtyř Zemí Alpy Čtyř Zemí Alpy Čtyř Zemí Alpy Čtyř Zemí Alpy Čtyř Zemí Alpy Čtyř Zemí Alpy Čtyř Zemí Alpy Čtyř Zemí Alpy Čtyř Zemí Alpy Čtyř Zemí

Popis zájezdu

V tomto zájezdu budete mít možnost navštívit některé z nejatraktivnějších horských oblastí Rakouska, Německa, Švýcarska i Lichtenštejnska. Budete uchváceni malebnými horskými scenériemi- rozeklanými alpskými štíty s ledovci i krásnými průzračnými jezery. Ubytování je zajištěno v rakouském městečku St.Gallenkirch ve ***hotelu.

5x ubytování v ***hotelu (2lůžkové pokoje)

Program zájezdu

1. den: odjezd z ČR ve večerních hodinách.

2. den: den věnovaný německým Alpám. Ráno příjezd do známého alpského střediska GARMISCH-PARTENKIRCHEN, které leží pod nejvyšší horou Německa Zugspitze. Turistická vycházka soutěskou PARTNACHKLAMM. Procházka kolem jezera EIBSEE, při pěkném počasí mohou zájemci vyjet lanovkou na vrchol ZUGSPITZE (2 962 m). Pokračování do sedla FERNPASS (1 216 m) na východním okraji Lechtalských Alp, procházka kolem jezera FERSTEINSEE, které obkružuje hrad Sigmundsburg K večeru příjezd do ST.GALLENKIRCH na ubytování.

3. den: den věnovaný oblasti západního výběžku rakouských Alp. Po snídani odjezd do oblasti masivu SILVRETTA. Výjezd vysokohorskou silnicí k přehradnímu jezeru ve výšce 2 030 m na úpatí nejvyšší hory Vorarlberska- PIZ BUINU ( 3 312 m). Vycházka kolem jezera (cca 3 hod) nebo možnost výstupu k chatě WIESBADEN ve výšce 2 443 m. Večer návrat do hotelu.

4. den: tento den se zaměříme na malebnou oblast ležící na švýcarském území. Po snídani odjezd do oblasti kantonu APPENZELL a výjezd lanovkou na jeden z nejznámějších vyhlídkových bodů Švýcarska - SÄNTIS 2 505 m, odkud za dobré viditelnosti dohlédnete do 6 zemí. Odpoledne tématická vycházka v okolí a možnost návštěvy malé sýrárny s možností nákupu místních sýrů. Večer návrat do hotelu.

5. den: po snídani odjezd do LICHTENŠTEJNSKÉHO KNÍŽECTVÍ a návštěva nejznámějšího horského střediska tohoto evropského ministátu - MALBUNU. Panoramatická vycházka nad obcí nebo možnost výjezdu lanovkou k rakouské hranici. Večer návrat do hotelu.

6. den: po snídani odjezd na druhý výlet do oblasti SILVRETTY, turistika kolem WORMSKÝCH JEZER nad obcí SCHRUNS s krásnými výhledy do širokého okolí. Možnost výjezdu lanovkou na HOCHJOCH, odtud okružní cesta kolem několika jezer s návratem opět k lanovce. Pro náročnější možnost prodloužení trasy o výstup na ZAMANGSPITZE. K večeru návrat do hotelu.

7. den: po snídani odjezd z hotelu. Zastávka v BREGENZ na břehu BODAMSKÉHO JEZERA, výjezd na horu PFÄNDER s fantastickým výhledem na celou oblast jezera a rakouské i švýcarské Alpy. Kolem poledne odjezd, návrat do Prahy ve večerních hodinách.

Termíny zájezdu

Tento zájezd momentálně nemá žádné volné termíny.

Kontaktní informace

Kontaktní informace

Call centrum

222 745 418

Prodejna

474 721 045