Římské Koloseum, Itálie

Alpy A Střediska Rakousko-Švýcarského Pomezí ***

Destinace: Rakousko
Zařazení zájezdu: Klasický poznávací
Strava:
Cena za osobu od:
Alpy A Střediska Rakousko-Švýcarského Pomezí *** Alpy A Střediska Rakousko-Švýcarského Pomezí *** Alpy A Střediska Rakousko-Švýcarského Pomezí *** Alpy A Střediska Rakousko-Švýcarského Pomezí *** Alpy A Střediska Rakousko-Švýcarského Pomezí ***

Popis zájezdu

Doporučujeme objednání velmi výhodné Montafon-Silvretta karty, která umožňuje využití všech lanovek a lázní uvedených v programu 3.-5.dne. Karta se platí v Kč při sepsání cestovní smlouvy. Odjezdové místo N8 bez příplatku.

Program zájezdu

1. den: Odjezd ráno. Průjezd Německem.Ubytování v údolí Montafonu v hotelu s krytým bazénem. Večeře. Nocleh.

2. den: Snídaně. Prohlídka středověkého Feldkirchu, historicky nejvýznamnějšího města Vorarlberska. Přes Vaduz do Švýcarska. Prohlídka Davosu, nejvýše položeného města v Evropě. Lanovkou na Jakobshorn (2590 m n. m.) s panoramatickým výhledem. Návrat do hotelu. Večeře. Nocleh.

3. den: Snídaně. Lanovkou k Lünnersee (1979 m n. m.), panoramatický pohled na alpské masívy rozprostírající se na rakousko-švýcarském pomezí. Odjezd do údolí Silbertal, prohlídka barokního kostela v Bartholomäbergu, lanovkou na Sennigrat (2300 m n. m.) s nezapomenutelným pohledem do údolí. Návrat do hotelu. Večeře. Nocleh.

4. den: Snídaně. Odjezd do Partenen pod Vermuntskou přehradou. Výjezd k přehradě a procházka po hrázi. Dále horskou panoramatickou silnicí až k jezeru Silvretta obklopenému 74 třítisícovkami společně s nejvyšší horou Vorarlberska Piz Buin (3321 m n.m.), krátká procházka. Pro zájemce vyjížďka po jezeře. Přesun do známého střediska Ischgl, lanovkou do sedla Idjoch (2739 m n.m.) na rakousko–švýcarské hranici s rozhledem na celou oblast. Návrat do hotelu. Večeře. Nocleh.

5. den: Snídaně. Odjezd do Latschau u jezera Staubeken, lanovkou na Grüneck (1893 m n. m.) s nádhernou vyhlídkou na Verwallský masív. Po poledni průjezd Silbertalským údolím a výjezd lanovkou pod Kristallberg s nejstarším gotickým kostelíkem v Montafonu. Odpoledne odpočinek ve vodním areálu Aquarena v St. Gallenkirchu. Návrat do hotelu. Večeře. Nocleh.

6. den: Snídaně. Odjezd do německého Lindau na břehu Bodamského jezera, prohlídka staré části města na ostrově. Odjezd zpět do ČR. Návrat pozdě večer.

Termíny zájezdu

Tento zájezd momentálně nemá žádné volné termíny.

Kontaktní informace

Kontaktní informace

Call centrum

222 745 418

Prodejna

474 721 045