Římské Koloseum, Itálie

Alpský okruh

Destinace: Francie, Švýcarsko
Zařazení zájezdu: Klasický poznávací
Strava:
Cena za osobu od:
Alpský okruh Alpský okruh Alpský okruh Alpský okruh Alpský okruh Alpský okruh Alpský okruh Alpský okruh Alpský okruh Alpský okruh Alpský okruh

Popis zájezdu

Cena zájezdu zahrnuje:
- 3 x ubytování v hotelu typu Accor - F1, dopravu moderním klimatizovaným autokarem, průvodce, pojištění CK, DPH

Cena zájezdu nezahrnuje:
- vstupy a místní taxy., příplatek za 3 snídaně: 690 Kč

Doprava autokarem - odjezdová místa
Bez příplatku: Brno, Jihlava-Pávov, Humpolec, Praha, Beroun, Plzeň, Rozvadov Příplatek 100 Kč: Olomouc, Prostějov, Vyškov Příplatek 200 Kč: Ostrava, Frýdek – Místek, Kopřivnice, Nový Jičín, Hranice, Lipník nad Bečvou, Přerov Příplatek 300 Kč: Opava, Zlín, Uherské Hradiště, Žďár n/S, Hradec Králové, Pardubice CK si vyhrazuje právo na určení nástupního místa podle počtu osob (bez příplatku min. 8 osob / příplatková místa min. 15 osob). V případě malého zájmu bude svoz proveden linkovými autokary nebo jinými spoji.

Program zájezdu

1. den: Odjezd přes ČR, SRN do Francie

2. den: Štrasburk, ranní procházka městem povede přes Guttenbergovo náměstí ke katedrále, v jejímž sousedství je Maison Kermezell i Palais Rohan. Výjezd ke hradu Haut Koenigsbourg, majestátní středověká pevnosti ve Vogézách, která hlídá údolí Rýna. Pak přes malebná městečka mezi vinicemi se zastávkou v Equisheimu s pestrými hrázděnými domy. Mulhouse, návštěva muzea automobilů se speciální kolekcí Bugatti. Nocleh.

3. den: Bern, hlavní město Švýcarska ležící na skalním výběžku v podhůří Bernských Alp. Během prohlídky uvidíte taky turistickou atrakci Bärengraben, příkop s mědvědy, symbol Bernu. Poté zastávka v Gruyéres, malebném středověkém městečku pod stejnojmenným hradem. Atrakcí je místní výrobna věhlasného sýra. Ženeva, prohlídka druhého největšího města Švýcarska. Uvidíte to nejzajímavější z města jako je Ženevské jezero s vodotryskem, promenádami a parky kolem, květinové hodiny, katedrála sv. Petra, biskupský palác, zeď reformátorů, městská brána a zbrojnice. Odjezd na nocleh.

4. den: Chamonix, známé středisko alpinismu a zimních sportů v Savojských Alpách. Zde možnost výjezdu visutou lanovkou pod nejvyšší horu Evropy Mont Blanc na Aiguille du Midi (3842m) nebo zubačkou k ledovci Mer des Glaces. V podvečer Annecy, kterému se také říká francouzské Benátky. Procházka nádherným starým městem, rozprostřeném kolem četných kanálů a průplavů. Nocleh.

5. den: Zastávka v mondénních lázních Montreux u severního břehu Lac Léman. Interlaken, oblíbené turistické středisko ležící na naplaveninách mezi jezery Thun a Brienz. Výjezd do nitra Bernských Alp, do Grindenwaldu, který se rozkládá pod velikány Eiger, Mönch a Jungfrau. Poté odjezd do Luzernu, města na Vierwaldstättském jezeře. Překrásné panorama okolních hor s vrcholy jako Pilatus a Rigi podtrhuje jeho malebnost. Uvidíte Kappelbrucke, Spreuerbrücke, ze kterého se naskýtá krásný výhled na staré město a hradby s 9 věžemi, historické jádro, Weinmarkt a Kommarkt s radnicí a měšťanskými domy zdobenými freskami. Večer odjezd

6. den: Návrat do ČR

Termíny zájezdu

Tento zájezd momentálně nemá žádné volné termíny.

Kontaktní informace

Kontaktní informace

Call centrum

222 745 418

Prodejna

474 721 045