Římské Koloseum, Itálie

Alpské Vyhlídky

Destinace: Německo, Rakousko
Zařazení zájezdu: Klasický poznávací
Strava:
Cena za osobu od:
Alpské Vyhlídky Alpské Vyhlídky Alpské Vyhlídky

Popis zájezdu

Salzburg je jedním z nejkrásnějších historickýcha měst Rakouska. Mohutná pevnost, slavné kostely, nádherné uličky. Orlí hnízko Kehlstein v Berchtesgadenských Alpách. Krimmelské několikastupňové vodopády, kolem kterých se pohodově projdete. Na závěr vysokohorská silnice Grossglocknerhochalpenstrasse.

Program zájezdu

1. den: Krátce po půlnoci odjezd z Prahy přes Rakousko do Německa. Dopoledne zastávka v SALCBURKU (UNESCO) - prohlídka centra města spojená s procházkou od pověstného zámku Mirabell přes nejstarší ulici Getreidegasse se zastávkou na Mozartově náměstí, v Dómu sv. Ruperta, v opatství sv. Petra s pohledem na pevnost vévodící na skále nad městem, památky Salcburku jsou zkrátka nevyčerpatelné. Zastávka u jezera KÖNIGSEE. Prohlídka OBERSALZBERGU - Hitlerova sídla v Berchtesgadenských Alpách. Večer odjezd na ubytování do typické alpské vesničky.

2. den: Dopoledne vycházka ke KRIMMELSKÝM VODOPÁDŮM, které patří k jedněm z největších v Evropě. Odpoledne zastávka v KAPRUNU, horském středisku se známým ledovcem (možnost výletu lanovkou k ledovci). V podvečer zastávka v ZELL AM SEE, prohlídka horského střediska, krátké volno. Večer návrat na nocleh.

3. den: *3. den - (pouze u termínu 11.8. - 14.8.) Tento den je věnován nenáročné turistické vycházce po Alpách. Kdo nebude chtít absolvovat vycházku, může využít rekreační možnosti v Stuhlfeldenu (bazén, koupaliště).

4. den: 3(*4). den - Dopoledne výjezd ke GROSSGLOCKNERU, překrásné vyhlídky na okolní velehory a ledovce. Příjezd v pozdních večerních hodinách.

Termíny zájezdu

Tento zájezd momentálně nemá žádné volné termíny.

Kontaktní informace

Kontaktní informace

Call centrum

222 745 418

Prodejna

474 721 045