Římské Koloseum, Itálie

Alpské skvosty – Berchtesgaden, Grossglockner, Krimmel

Destinace: Německo, Rakousko
Zařazení zájezdu: Klasický poznávací
Strava:
Cena za osobu od:
Alpské skvosty – Berchtesgaden, Grossglockner, Krimmel

Popis zájezdu

Během tří dnů navštívíte turisticky nejzajímavější místa rakouských a bavorských Alp.

Program zájezdu

1. - . den: krátce po půlnoci odjezd z Prahy přes Rakousko do Německa. V ranních hodinách přijedeme na parkoviště Obersalzberg, odkud je možné vyjet speciálním busem po unikátní horské silnici na parkoviště pod vrcholem Kehlstein. Odtud nás dopraví výtah do restaurace Kehlsteinhaus, bývalé čajovny A. Hitlera a budeme se moci pokochat nádhernými výhledy. Přejezd ke Königsee, možnost výletu lodí po jezeře. Prohlídka mlýnu na mramorové koule u soutěsky Almbach. V případě špatného počasí návštěva solného dolu, jízda důlním vláčkem. Večer odjezd na ubytování do typické alpské vesničky.

2. - . den: dopoledne krátká túra po vyhlídkové cestě vedoucí podél Krimmelských vodopádů, které patří k jedněm z největších v Evropě. Odpoledne zastávka v Kaprunu. Odtud možnost výletu lanovkou k ledovci nebo na vrchol Kitzsteinhorn. V podvečer zastávka v ZellamSee, prohlídka luxusního horského střediska, krátké volno. Večer návrat na nocleh.

3. - . den: ráno odjezd k mýtnici na Grossglocknerhochalpenstrasse, po této vysokohorské cestě s četnými zastávkami přejezd hlavního hřebene Alp k vyhlídce Franze Josefa. Odpoledne prohlídka kouzelné soutěsky Lichtensteinklamm. Příjezd v pozdních večerních hodinách.

Termíny zájezdu

Tento zájezd momentálně nemá žádné volné termíny.

Kontaktní informace

Kontaktní informace

Call centrum

222 745 418

Prodejna

474 721 045