Římské Koloseum, Itálie

Alpská trilogie – Mönch, Fiescherhorn a Jungfrau

Destinace: Švýcarsko
Zařazení zájezdu: Vysokohorská turistika
Strava:
Cena za osobu od:
Alpská trilogie – Mönch, Fiescherhorn a Jungfrau Alpská trilogie – Mönch, Fiescherhorn a Jungfrau Alpská trilogie – Mönch, Fiescherhorn a Jungfrau Alpská trilogie – Mönch, Fiescherhorn a Jungfrau Alpská trilogie – Mönch, Fiescherhorn a Jungfrau Alpská trilogie – Mönch, Fiescherhorn a Jungfrau Alpská trilogie – Mönch, Fiescherhorn a Jungfrau Alpská trilogie – Mönch, Fiescherhorn a Jungfrau Alpská trilogie – Mönch, Fiescherhorn a Jungfrau Alpská trilogie – Mönch, Fiescherhorn a Jungfrau Alpská trilogie – Mönch, Fiescherhorn a Jungfrau Alpská trilogie – Mönch, Fiescherhorn a Jungfrau

Popis zájezdu

Ledovcový výstup pro maximálně 2 účastníky Tradiční vrcholy Bernských Alp Možnost i výstupu na Eiger Pro zkušené jedince s dobrou fyzickou kondicí Vedou horští vůdci s mezinárodní licencí IFMGA Níže nabízený program je jednou z možných kombinací výstupu.

Program zájezdu

1. den: V časných ranních hodinách sraz ve švýcarském Grindelwaldu (1034 m), výjezd zubačkou do sedla Jungfraujoch (3471 m), výstup na první z čtyřtisícových vrcholů Mönch (4107 m), sestup a nocleh na chatu Mönchsjochhütte (3650 m).

2. den: Výstup na Fiescherhorn, (4049 m), návrat na chatu Mönchjochhütte (3650 m).

3. den: Ráno přechod ledovce a výstup na nejvyšší z vrcholů Jungfrau (4158m); sestup zpět do sedla Jungfraujoch, sjezd zubačkou do Grindelwaldu.

Termíny zájezdu

Tento zájezd momentálně nemá žádné volné termíny.

Kontaktní informace

Kontaktní informace

Call centrum

222 745 418

Prodejna

474 721 045