Římské Koloseum, Itálie

Alphubel a Rimpfischhorn

Destinace: Švýcarsko
Zařazení zájezdu: Vysokohorská turistika
Strava:
Cena za osobu od:
Alphubel a Rimpfischhorn Alphubel a Rimpfischhorn Alphubel a Rimpfischhorn Alphubel a Rimpfischhorn Alphubel a Rimpfischhorn Alphubel a Rimpfischhorn Alphubel a Rimpfischhorn Alphubel a Rimpfischhorn Alphubel a Rimpfischhorn Alphubel a Rimpfischhorn Alphubel a Rimpfischhorn Alphubel a Rimpfischhorn Alphubel a Rimpfischhorn Alphubel a Rimpfischhorn Alphubel a Rimpfischhorn

Popis zájezdu

Ledovcová túra na 2 čtyřtisícové vrcholy Ubytování na chatě s možností polopenze Pro jedince s dobrou fyzickou kondicí Alphubel a Rimfischhorn, vrcholy v zajetí ledovců Vedou horští vůdci s mezinárodní licencí IFMGA Skupinu Mischabell tvoří hradba hned 10 čtyřtisícových skalních vrcholů zalitých ledem. Pokusíme se zdolat dva z nich, které jsou pro svou odlehlost trochu opomíjeny, dovedou nás však do samotného středu Walliských Alp. Výstupy rozhodně nepatří k nejjednodušším, jedná se o dlouhé túry s obtížnějšími pasážemi v závěru. Alphubel a Rimfischorn, dva vrcholy v zajetí ledovců. Útočištěm pro naše výstupy nám bude chata Brittania Hütte.

Program zájezdu

1. - 2. den: Odjezd z Prahy ve večerních hodinách, noční přesun do Švýcarska, do Saas Fee (1772 m). Výjezd lanovkou do stanice Felskinn (2989 m), odtud výstup na chatu Britannia Hütte (3030 m).

3. - 4. den: Ve dvou dnech zdoláme dva čtyřtisícové vrcholy v samotném středu Walliských Alp - Alphubel (4206 m) a Rimpfischhorn (4198 m). Z vrcholů se nám naskytnou výhledy na přilehlé skupiny Weisshorn, Matterhorn, Lyskamm a Monte Rosa. Lanovkou do údolí, noční přejezd do ČR.

5. den: Návrat v časných ranních hodinách.

Termíny zájezdu

Tento zájezd momentálně nemá žádné volné termíny.

Kontaktní informace

Kontaktní informace

Call centrum

222 745 418

Prodejna

474 721 045