Římské Koloseum, Itálie

Aktivní dovolená v Severní Dalmácii

Destinace: Chorvatsko
Zařazení zájezdu: Klasický poznávací
Strava:
Cena za osobu od:
Aktivní dovolená v Severní Dalmácii Aktivní dovolená v Severní Dalmácii Aktivní dovolená v Severní Dalmácii Aktivní dovolená v Severní Dalmácii Aktivní dovolená v Severní Dalmácii Aktivní dovolená v Severní Dalmácii Aktivní dovolená v Severní Dalmácii Aktivní dovolená v Severní Dalmácii Aktivní dovolená v Severní Dalmácii Aktivní dovolená v Severní Dalmácii Aktivní dovolená v Severní Dalmácii Aktivní dovolená v Severní Dalmácii Aktivní dovolená v Severní Dalmácii Aktivní dovolená v Severní Dalmácii Aktivní dovolená v Severní Dalmácii Aktivní dovolená v Severní Dalmácii Aktivní dovolená v Severní Dalmácii Aktivní dovolená v Severní Dalmácii Aktivní dovolená v Severní Dalmácii Aktivní dovolená v Severní Dalmácii Aktivní dovolená v Severní Dalmácii Aktivní dovolená v Severní Dalmácii

Popis zájezdu

Trasa zájezdu
Záhřeb • NP Paklenica • Vranské jezero • NP Kornati • Pašman • Modrič • Ugljan • Zrmanja • NP Plitvice

Program zájezdu

1. den:
odjezd z ČR.

2. den:
příjezd do hlavního města Chorvatska – Záhřebu, návštěva historického centra, indiv. volno, odjezd na Zadarskou/Šibenickou riviéru, nocleh.

3. den:
fakulatitivně výlet do NP Paklenica – součástí pohoří Velebit, návštěva kaňonu Velká Paklenica – neobyčejné trasy, ukrytý svět flóry, fauny, krasových fenoménů, starých, ale dobře udržovaných selských vsí (nutná kvalitní obuv, větrovka a pokrývka hlavy), nocleh.

4. den:
fakultativně celodenní výlet na kolech okolo Vranského jezera – největšího vnitrozemského jezera v Chorvatsku, trasa dlouhá 50 km, možnost koupání v jezeře. Nocleh.

5. den:
celodenní lodní výlet do NP Kornati nejpočetnějšího souostroví ve Středozemí s mnoha ostrovy a útesy.  V ceně výletu je ochutnávka vína, rakije, šťávy, k obědu ryba/maso, zelný salát a chléb, (fakultativně). Nocleh.

6. den:
fakultativně Modrić – nádherné krápníkové jeskyně plné labyrintů s místním průvodcem. Nocleh.

7. den:
fakultativně celodenní projížďka po ostrovech Pašman a Ugljan s možností koupání na krásných opuštěných plážích. Nocleh.

8. den:
fakultativně kanoe (případně rafty) na řece Zrmanja – pořízeny snímky k filmu Vinnetou, dobrodružství na tyrkysově modré vodě v nezničené přírodě v nádherném kaňonu bez stopy civilizace s místní průvodcem. Nocleh.

9. den:
odjezd do NP Plitvická jezera – soustavy 16 jezer spojených s 90 vodopádovými kaskádami, zapsaných na seznamu přírodního dědictví UNESCO, fakultativně. Po prohlídce odjezd do ČR.

10. den:
příjezd do ČR.

Informace o zájezdu

možnost prodloužení pobytu o 7 nocí v privátních studiích/apartmánech na Zadarské/Šibenické riviéře s doplatkem za jednosměrnou dopravu do ČR, místní průvodci v AJ nebo NJ, cyklistické výlety individuálně. Výlety v místě mohou probíhat kombíky.

Termíny zájezdu

Tento zájezd momentálně nemá žádné volné termíny.

Kontaktní informace

Kontaktní informace

Call centrum

222 745 418

Prodejna

474 721 045