Římské Koloseum, Itálie

Aktivně Kolem Vulkánu Arenal A Přírodní Rezervace Monteverde - 8 Dní

Destinace: Kostarika
Zařazení zájezdu: Klasický poznávací
Strava:
Cena za osobu od:
Aktivně Kolem Vulkánu Arenal A Přírodní Rezervace Monteverde - 8 Dní Aktivně Kolem Vulkánu Arenal A Přírodní Rezervace Monteverde - 8 Dní Aktivně Kolem Vulkánu Arenal A Přírodní Rezervace Monteverde - 8 Dní Aktivně Kolem Vulkánu Arenal A Přírodní Rezervace Monteverde - 8 Dní Aktivně Kolem Vulkánu Arenal A Přírodní Rezervace Monteverde - 8 Dní Aktivně Kolem Vulkánu Arenal A Přírodní Rezervace Monteverde - 8 Dní Aktivně Kolem Vulkánu Arenal A Přírodní Rezervace Monteverde - 8 Dní Aktivně Kolem Vulkánu Arenal A Přírodní Rezervace Monteverde - 8 Dní

Popis zájezdu

Poznávací zájezd, 8 dní, 3* hotel, snídaně Skupinový zájezd, malá mezinárodní skupinka. Cenu garantujeme při min. počtu 2 osob. Možnost prodloužit o pobyt u moře. Prosím, kontaktujte CK. TRASA: San José / Turrialba / Rafting na řece Pacuare / jizda na koni / jízda na kolech v NP Arenal Volcano / Monteverde / san José Kostarika je perlou střední Ameriky. Pokud hledáte klid a dobrodružství v nádherné přírodě, je pro Vás Kostarika přímo stvořená. Nenachází se zde mnoho kulturních památek, za to Vás zcela jistě ohromí místní nespoutaná příroda. Uvidíte zde vulkány Poás a Irazú, národní parky La Amistad nebo Tortuguero či pláž Playa del Coco. Nachází se zde i krásná jezera, divoké řeky a úchvatné vodopády a jeskyně. Za prohlídku stojí i kávové a banánové plantáže.

Ubytování je zajištěno v kvalitních 2* - 3* hotelech ve dvoulůžkových pokojích. Všechny rezervace ubytování, transferů, programů apod. provádíme předem ihned po sepsání smlouvy o zájezdu. V případě obsazenosti hotelů bude nabídnuto ubytování stejné kategorie.

Program zájezdu

1. den: San José:
Odlet z Prahy, Vídně a Budapešti. Přílet do San José, kde se na letišti setkáte s řidičem naší CK. Transfer do hotelu.

2. den: Turrialba / rafting / San Jose:
Brzo ráno odjezd přes Cartago, kolem plantáží s cukrovou třtinou do Turrialba nedaleko San Martin. Váš 28 km dlouhý rafting začíná tady na řece Pacuare. Navečer návrat do San José. Přenocování v hotelu.

3. den: San José / Arenal Volcano / jízda na koni:
Po snídani odjezd po Pan American Highway do San Ramón a dále přes horské vulkanické pásmo do La Fortuna. Odpoledne vás čeká vyjížďka na koni k vodopádům La Fortuna (70m). Můžete se vykoupat v přírodním jezírku u vodopádů. Přenocování v hotelu.

4. den: Arenal Volcano / La Fortuna:
Dnes si užijete jízdu na kole v oblasti vulkánu Arenal. Pojedete po staré cestě deštným pralesem, kde uvidíte vulkán i jezero. Celou dobu budete projíždět národním parkem Arenal Volcano. Z rozhledny můžete vidět lávovou erupci. Návrat po hlavní silnici do La Fortuna. Odpoledne individuální volno na prohlídku města. Přenocování v hotelu.

5. den: Arenal / Monteverde:
Odjezd k jezeru Arenal, je to největší jezero s čistou vodou na Kostarice. Pokračovat budete lodí přes jezero a dále po silnici do Monteverde. Individuální volno na prohlídku galerie s kolibříky, továrnu na výrobu sýrů a obchodu s kávou. Přenocování v hotelu.

6. den: Přírodní rezervace Monteverde:
Dnes pojedete s průvodcem lanovkou nad přírodní rezervací, kde můžete objevovat nedotčenou místní přírodu. Hojně zde rostou obrovské kapradiny, bambusy a palmy. Přenocování v hotelu.

7. den: Monteverde / San José:
Brzy ráno transfer do San José a dále odlet domů. (Zájezd je možné prodloužit o pobyt u moře v Guanacaste.)

8. den: Přílet do Prahy, Vídně nebo Budapešti.

Termíny zájezdu

Tento zájezd momentálně nemá žádné volné termíny.

Kontaktní informace

Kontaktní informace

Call centrum

222 745 418

Prodejna

474 721 045