Římské Koloseum, Itálie

Aerobik V Rosolina Mare

Destinace: Itálie
Zařazení zájezdu: Klasický poznávací
Strava:
Cena za osobu od:
Aerobik V Rosolina Mare Aerobik V Rosolina Mare Aerobik V Rosolina Mare Aerobik V Rosolina Mare Aerobik V Rosolina Mare Aerobik V Rosolina Mare Aerobik V Rosolina Mare Aerobik V Rosolina Mare Aerobik V Rosolina Mare Aerobik V Rosolina Mare Aerobik V Rosolina Mare Aerobik V Rosolina Mare Aerobik V Rosolina Mare Aerobik V Rosolina Mare

Popis zájezdu

Popis
Letovisko Rosolina Mare, ležící pouhých 70 km jižně od Benátek, nabízí široké písčité pláže s pozvolným vstupem do moře či blízkost turisticky vyhledávaných míst jako jsou Benátky, Ferrara, Ravenna, San Marino či Padova. Aktivním doplňkem pobytu je cvičení aerobiku, které vedou 2x denně zkušené cvičitelky. Oblíbený zájezd již několik sezón a dobrá volba pro ty, kdo nechtějí o dovolené jen lenošit na pláži, ale chtějí si dopřát i trochu zdravého pohybu. Ubytování je zajištěno v apartmánech pro 4 osoby, vzdálenost od pláže je do 500 m.

Ubytování
V apartmánech pro 4 osoby (obývací pokoj s kuchyňským koutem, dvě oddělené ložnice, koupelna a WC, zpravidla balkón nebo terasa). Pro jednotlivce či dvojice možnost doobsazení.

Stravování
Vlastní.

Doprava
Autobusová. Nástupní místa: Benešov, České Budějovice, Domažlice, Horažďovice, Kdyně, Klatovy, Písek, Plzeň, Praha, Strakonice, Tábor. Nástupní místa - za příplatek: 150 Kč: Jablonec nad Nisou, Liberec, Mladá Boleslav, Turnov. 250 Kč: Hradec Králové, Most, Pardubice, Teplice, Ústí nad Labem. 350 Kč: Brno, Olomouc, Ostrava.

V ceně
Doprava autobusem, 7x nocleh v apartmá pro 4 osoby (dvě oddělené ložnice, kuchyňský kout, koupelna a WC), spotřeba energie, plynu a vody, 12 lekcí aerobiku, služby delegáta, zákonné pojištění.

Slevy
SLEVA 5% při nákupu do 29.02.2016, SLEVA 4% při nákupu do 30.04. 2016

Příplatky
POVINNÉ PŘÍPLATKY: kauce (vratná jistina): 100 EUR/byt. Pobytová taxa: 5 EUR/byt/týden. Ložní prádlo: vlastní nebo za příplatek 6,50 - 10 EUR/os. Cestovní pojištění: viz www.campana.cz/pojisteni Doporučené kapesné: 60 EUR Minimální počet účastníků: 15

Termíny zájezdu

Tento zájezd momentálně nemá žádné volné termíny.

Kontaktní informace

Kontaktní informace

Call centrum

222 745 418

Prodejna

474 721 045