Římské Koloseum, Itálie

Adventní Vídeň O Víkendu

Destinace: Rakousko
Zařazení zájezdu: Klasický poznávací
Strava:
Cena za osobu od:
Adventní Vídeň O Víkendu Adventní Vídeň O Víkendu Adventní Vídeň O Víkendu

Popis zájezdu

Ubytování je zajištěno ve Vídni v hotelu ve dvoulůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím. Možno zajistit ubytování 3.osoby na přistýlce bez slevy.

Program zájezdu

1. den: Brzo ráno odjezd z ČR na vánoční trhy do Schönbrunnu – prohlídka obou okruhů a muzea kočárů. Odjezd k zámku Horní Belveder, procházka k chrámu sv.Karla Boromejského – prohlídka, náměstí Marie Terezie -návštěva vánočních trhů – návštěva podle zájmu přírodovědného muzea nebo uměleckého muzea. Návštěva kavárny. Dále shlédnutí budov, které nechal postavit Franz Josef Habsburský na Ringu – Parlament, Nová radnice – zde možnost návštěvy vánočních trhů, či si poslechnout vystoupení souborů z celého světa, Vídeňská universita, hradní divadlo. Odjezd na ubytování ve Vídni.

2. den: Po snídani odjezd na Schwedenplatz – procházka k vídeňskému orloji, k chrámu sv. Štěpána - prohlídka, Příkopy, chrám Sv. Petra – zde možnost navštívit výstavu betlémů. Hrobka rodu Habsburků – prohlídka. Návštěva kavárny. Na náměstí Josefa II. - vstup do Augustiniánského kostela – svatebního kostela Habsburků. Hofburg – návštěva muzea Sisi s císařskými apartmány a stříbrnou klenotnicí. Návštěva adventních trhů v nejstarší části města Vídeň. Návrat ke stanovišti autobusu, odjezd do ČR, návrat před půlnocí.

Termíny zájezdu

Tento zájezd momentálně nemá žádné volné termíny.

Kontaktní informace

Kontaktní informace

Call centrum

222 745 418

Prodejna

474 721 045