Římské Koloseum, Itálie

Adventní Vídeň a Budapešť s relaxací v termálních lázních

Destinace: Maďarsko, Rakousko
Zařazení zájezdu: Klasický poznávací
Strava:
Cena za osobu od:
Adventní Vídeň a Budapešť s relaxací v termálních lázních Adventní Vídeň a Budapešť s relaxací v termálních lázních

Popis zájezdu

Budapešť má nezpochybnitelné místo mezi evropskými metropolemi. Před první světovou válkou patřila ke světovým velkoměstům jako středisko východní poloviny habsburské monarchie. Již tenkrát měla přes milion obyvatel a právě tehdy vznikaly monumentální stavby, které dodnes obdivují její návštěvníci. Protože vám chceme Budapešť představit v kontextu Maďarska, necháme vás prožít všechny atrakce, které se vám při vyslovení maďarského jména vybaví. Budete se koupat v budapešťských termálních lázních, prohlížet si velkolepé památky i nasávat adventní atmosféru na vánočních trzích. Cestou do Budapešti se nám postaví do cesty hlavní město někdejší habsburské monarchie - Vídeň. I zde si užijete sváteční atmosféru, zahřejete punčem či vídeňskou kávou. Propojení velkoměst, jež nostalgicky vzpomínají na staré časy, kdy se v nich utvářely světové i české dějiny, je velkým lákadlem tohoto víkendového zájezdu.

Program zájezdu

1. - . den: ráno odjezd. Prohlídka rakouské metropole Vídně – katedrála sv. Štěpána, cisařská rezidence Hofburg, Ring, vánoční trhy před radnicí, na Freyungu nebo Karlsplatzu. Fakultativně některé z muzeí. Přejezd na nocleh v Budapešti.

2. - . den: celodenní prohlídka maďarské metropole Budapešti – Budín, vrch Gellért, bazilika sv. Štěpána, náměstí Hrdinů, parlament, vánoční trhy v centru Pešti. Fakultativně koupání ve vyhlášených Szechenyiho termálních lázních. Večer odjezd z Budapešti.

3. - . den: v časných ranních hodinách návrat domů.

Termíny zájezdu

Tento zájezd momentálně nemá žádné volné termíny.

Kontaktní informace

Kontaktní informace

Call centrum

222 745 418

Prodejna

474 721 045