Římské Koloseum, Itálie

Adventní Krakov a UNESCO

Destinace: Polsko
Zařazení zájezdu: Klasický poznávací
Strava:
Cena za osobu od:
Adventní Krakov a UNESCO Adventní Krakov a UNESCO Adventní Krakov a UNESCO Adventní Krakov a UNESCO Adventní Krakov a UNESCO Adventní Krakov a UNESCO Adventní Krakov a UNESCO Adventní Krakov a UNESCO Adventní Krakov a UNESCO

Popis zájezdu

1. den:
odjezd před půlnocí (HK a po trase dle dohody)

2.den: adventní KRAKOV
, královský zámek Wawel, židovská čtvrť Kazimierz, adventní trhy a jesličky

3 den: Wieliczka
(UNESCO), návrat do půlnoci

CK si vyhrazuje právo drobných přesunů programu vzhledem k počasí a dopravě.

Součástí ceny zájezdu je povinné pojištění CK proti úpadku. Cena zájezdu nezahrnuje léčebné pojištění. CK GEOPS nabízí svým zákazníkům komplexní pojištění za příplatek. Jedná se o komplexní pojištění pojišťovny UNIQA, které zahrnuje balíček služeb obsahující: úrazové pojištění, pojištění storna, pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění léčebných výloh v zahraničí a pojištění zavazadel. Číslo poj. smlouvy: 1360500127 tarif K2; kontakt na Europ Assistance: +420 296 333696 o pojištění léčebných výloh v zahraničí pojišťuje vzniklé náklady na léky, ošetření a hospitalizaci až do výše 1.000.000 Kč a pojištění asistenčních služeb do výše 1.000.000 Kč o pojištění stornopoplatků souvisejících se zrušením cesty ze zdravotních důvodů: plnění maximálně do výše 80 % z celkové ceny zájezdu, nejvýše však 11.000 Kč o úrazové poj.: plnění za trvalé následky úrazu (max. 300.000 Kč), úmrtí (max. 150.000 Kč) o poj. odpovědnosti za škodu při cestě do zahraničí: škoda na zdraví a věci 1.000.000 Kč o pojištění zavazadel (při překonání překážky) do výše 10.000 Kč Kartičky na pojištění spolu s formulářem obdržíte od průvodce na začátku zájezdu, pokud máte pojištění připlaceno. Nezapomeňte si s sebou vzít i kartičku vaší zdravotní pojišťovny.

dopravu autobusem, 1x hotel v Polsku se snídaní, průvodce, pojištění CK

komplexní pojištění, vstupné (70 PLZ).

400 CZK - jednolůžkový pokoj 300 CZK - 1x večeře i s nápoji 84 CZK komplexní pojištění

klimatizovaným zájezdovým autobusem s možností občerstvení (teplé i studené nápoje za Kč), vybaveným DVD.

1x v hotelu ve Věličce ve 2lůžkových pokojích s příslušenstvím

kontinentální snídaně, večeři lze zajistit v hotelu Górsko za příplatek 300 Kč (doporučujeme)

Klenot mezi polskými městy.
Krakov narozdíl od většiny měst Polska unikl jako zázrakem zničení za 2. světové války. Bývalé královské město odráží dosud slávu a majestátnost polského království. Navštívíte Krakov v plné adventní parádě, k tomu solný důl Vělička s unikátními podzemními kaplemi a také vánočně vyzdobené poutní místo Kalwaria Zebrzydowska.

Termíny zájezdu

Tento zájezd momentálně nemá žádné volné termíny.

Kontaktní informace

Kontaktní informace

Call centrum

222 745 418

Prodejna

474 721 045