Římské Koloseum, Itálie

Adventní Drážďany + KÖNIGSTEIN (autobusem z Ostravy)

Destinace: Německo
Zařazení zájezdu: Adventy
Strava:
Cena za osobu od:
Adventní Drážďany + KÖNIGSTEIN (autobusem z Ostravy) Adventní Drážďany + KÖNIGSTEIN (autobusem z Ostravy) Adventní Drážďany + KÖNIGSTEIN (autobusem z Ostravy) Adventní Drážďany + KÖNIGSTEIN (autobusem z Ostravy) Adventní Drážďany + KÖNIGSTEIN (autobusem z Ostravy) Adventní Drážďany + KÖNIGSTEIN (autobusem z Ostravy) Adventní Drážďany + KÖNIGSTEIN (autobusem z Ostravy) Adventní Drážďany + KÖNIGSTEIN (autobusem z Ostravy) Adventní Drážďany + KÖNIGSTEIN (autobusem z Ostravy) Adventní Drážďany + KÖNIGSTEIN (autobusem z Ostravy) Adventní Drážďany + KÖNIGSTEIN (autobusem z Ostravy)

Popis zájezdu

Popis
Pohádkový adventní víkend s průvodcem, během kterého uvidíte to nejkrásnější z předvánočních Drážďan a navštívíte pevnost Königstein, kde prožijete pravou zimní pohádku a zamíříte na nejstarší adventní trh „Striezelmarkt“. Prožijte s námi kouzlo Vánoc a poznejte adventní Drážďany!

Informace
Program může být přizpůsoben aktuálním okolnostem na místě. Časy příletu a odletu jsou určeny aktuálním letovým řádem. Ubytování je vždy možné po 14. hodině, do této doby je možné si na hotelu uschovat zavazadla. V případě individuálního zájmu můžete absolvovat jen vybranou část programu a sejít se později na určeném místě srazu nebo se vrátit na hotel samostatně. Průvodce neprovádí klienty uvnitř památek, pokud není v programu uvedeno jinak.

Vstupné
Tyto vstupenky do vybraných památek a případné fakultativní výlety si můžete před zájezdem u nás přiobjednat. S možností prohlídky je počítáno v programu zájezdu. Klienti, kteří se prohlídky nezúčastní, mohou tento čas využít např. vlastním volným programem: Pevnost Königstein dospělý 318 Kč

Cestovní pojištění
MINI: 35 Kč / den EXKLUZIV (+pojištění úrazové, storna zájezdu, zavazadel, odpovědnosti): 60 Kč / den

Program zájezdu

1. - . den: Po příjezdu do Drážďan prohlídka centra s průvodcem a poté volné odpoledne, které můžete strávit na adventních trzích či prohlídkou místních muzeí, galerií a jiných památek. Ve večerních hodinách odjezd na ubytování.  Odjezd z Ostravy v brzkých ranních hodinách. Příjezd do Drážďan po poledni. Při společné procházce historickým centrem zhlédneme barokní skvost Zwinger, kde je možné si individuálně prohlédnout galerii Starých mistrů, zbrojnici nebo výstavu porcelánu. V rezidenčním zámku je pak umístěna světoznámá pokladnice Zelená klenba (Grünes Gewölbe). Poté uvidíme renovovaný kostel Frauenkirche, známou Semperovu operu, Brühlsche Terasse a Hofkirche. Po prohlídce historického centra budeme mít spoustu času na tradiční adventní trhy včetně návštěvy nejstaršího vánočního trhu v Německu – drážďanský trh „Striezelmarkt“ má svou tradici již od roku 1434. Své jméno získal od originální drážďanské štoly Dresdner Christstollen, která patří k symbolům německých Vánoc. Kromě mnoha vyzdobených stánků s vánočním zbožím uvidíme i největší vánoční pyramidu na světě vysokou 14 metrů! Na mnoha místech si můžeme pochutnat na svařeném víně! Bude také možnost projít se  obchodním centrem Altmarkt Galerie či nákupní ulicí Prager Straße. Ve večerních hodinách odjezd do ČR na ubytování.

2. - . den: Během dnešního dne navštívíme pevnost Königstein s vánočními trhy. V podvečerních hodinách odjezd zpět do Ostravy.   Po snídani odjezd na často vyhledávanou pevnost Königstein, zvláště v adventním čase, poněvadž se zde koná historicko-romantický vánoční trh „Zimní pohádka na pevnosti Königstein“ s doprovodným programem a mnoha stánky s dobrotami.  V odpoledních hodinách odjezd zpět do Ostravy. Příjezd ve večerních hodinách. 

Termíny zájezdu

Tento zájezd momentálně nemá žádné volné termíny.

Kontaktní informace

Kontaktní informace

Call centrum

222 745 418

Prodejna

474 721 045