Římské Koloseum, Itálie

Advent Ve Vídni S Noclehem Ve Vídni - 2 Dny

Destinace: Rakousko
Zařazení zájezdu: Klasický poznávací
Strava:
Cena za osobu od:
Advent Ve Vídni S Noclehem Ve Vídni -  2 Dny Advent Ve Vídni S Noclehem Ve Vídni -  2 Dny Advent Ve Vídni S Noclehem Ve Vídni -  2 Dny Advent Ve Vídni S Noclehem Ve Vídni -  2 Dny Advent Ve Vídni S Noclehem Ve Vídni -  2 Dny Advent Ve Vídni S Noclehem Ve Vídni -  2 Dny Advent Ve Vídni S Noclehem Ve Vídni -  2 Dny Advent Ve Vídni S Noclehem Ve Vídni -  2 Dny Advent Ve Vídni S Noclehem Ve Vídni -  2 Dny Advent Ve Vídni S Noclehem Ve Vídni -  2 Dny

Popis zájezdu

Trasa zájezdu:
Trasa 1: Praha (Roztyly), Humpolec (dálnice), Jihlava (dálnice)
Trasa 2: Plzeň, Beroun (dálnice), Praha (N. Butovice), Jihlava (dálnice)
Další informace:
• Je nutné počítat s menší částkou na případnou dopravu MHD ve Vídni.
Změna programu vyhrazena. 

Program zájezdu

1. den: Odjezd v časných ranních hodinách z Prahy do rakouské metropole Vídně. Po příjezdu následuje krátký informativní okruh po známém Ringu, z něhož spatříme řadu zajímavých památek. Následuje individuální program zaměřený na nákupy na adventních trzích. Nocleh.
2. den: Snídaně, individuální prohlídka města. Doporučujeme navštívit památky v centru města, mezi kterými by rozhodně neměl chybět dóm sv. Štěpána. Za úvahu stojí i návštěva Španělské jezdecké školy Lipicánů, některého z četných vídeňských muzeí, či reprezentačních komnat Hofburgu. Pravou atmosféru starého mocnářství však můžeme vychutnat nejlépe teprve v kavárně Demel, s tradicí od 17. století. Větší hlad můžeme ukojit největším řízkem na světě ve světoznámé restauraci Zum Figlmüller a naopak kouzlo nádherné vyhlídky vychutnat z otočné restaurace na televizní věži. Omrzí-li nás klasika, můžeme zavítat do kavárny v originálním domě malíře Hundertwassera či podniknout výlet do Schönbrunnu. V odpoledních hodinách odjezd zpět do ČR.

Informace o zájezdu

Cena zahrnuje:
• autokarovou dopravu, průvodce
• 1 nocleh v hotelu *** se snídaní
• pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.
Fakultativní služby:
• příplatek za jednolůžkový pokoj 890,- Kč
Pojištění:
• základní cestovní pojištění 30,- Kč na osobu a den
• připojištění storna zájezdu (limit plnění storna 6000,- Kč) 30,- Kč za zájezd

Termíny zájezdu

Tento zájezd momentálně nemá žádné volné termíny.

Kontaktní informace

Kontaktní informace

Call centrum

222 745 418

Prodejna

474 721 045