Římské Koloseum, Itálie

Advent ve Vídni, romantika zámku Hof a nákupy v Parndorfu

Destinace: Rakousko
Zařazení zájezdu: Klasický poznávací
Strava:
Cena za osobu od:
Advent ve Vídni, romantika zámku Hof a nákupy v Parndorfu Advent ve Vídni, romantika zámku Hof a nákupy v Parndorfu Advent ve Vídni, romantika zámku Hof a nákupy v Parndorfu Advent ve Vídni, romantika zámku Hof a nákupy v Parndorfu Advent ve Vídni, romantika zámku Hof a nákupy v Parndorfu Advent ve Vídni, romantika zámku Hof a nákupy v Parndorfu Advent ve Vídni, romantika zámku Hof a nákupy v Parndorfu

Popis zájezdu

Anotace
Naše tipy, jak si užít dovolenou
- to nej z adventní Vídně - vánoční nákupy v Parndorfu - romantika Vánoc na zámku Hof
Kam se s námi podíváte
Vídeň - Parndorf - zámek Hof
Vydejte se s námi na předvánoční zájezd do Vídně - symbol adventu, kouzlo Vánoc, krásné trhy na proslulém Christkindlmarktu. Užijeme si pohodu zámku Hof – romantické nádvoří s arkádami, vánoční trhy, pochoutky a pro své nejbližší nakoupíme dárky v outletovém centru Parndorf nedaleko Vídně.

Cena zahrnuje
• dopravu lux. klim. busem,
• 1x ubytování v hotelu*** - 2lůžk. pokoje s příslušenstvím,
• 1x snídani formou bufetu,
• průvodce


Cena nezahrnuje
• vstupné,
• fakult. služby a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“


Fakultativní příplatek
• 1lůžk. pokoj 500 Kč,
• komplexní pojištění vč. storna zájezdu 70 Kč


Nástupní místa
A + Mikulov, Boskovice
Přehled nástupních míst najdete ZDE.

Program zájezdu

1. den zájezdu
Odjezd v ranních hodinách do vánoční VÍDNĚ (UNESCO). Návštěvu rakouské metropole zahájíme pěším okruhem po slavné Ringstrasse - majestátní budova Opery, náměstí Hoher Markt - nejstarší náměstí ve Vídni, monumentální Dóm sv. Štěpána, Stará Radnice, Hofburg - bývalá císařská rezidence, procházka po Augustinerstrasse se souborem náměstí a paláců, Vídeňský vánoční trh před Novou radnicí - individuální volno, vánoční atmosféra s punčem, cukrovím, pečenými kaštany a jablky nebo procházka vídeňskými uličkami s kavárnami, jablečným štrůdlem a dorty Sacher.
2. den zájezdu
Nákupní městečko PARNDORF, návštěva Designer Outlet Parndorf, 600 módních značek, cca 150 značkových prodejen kvalitního zboží, slevy až 70 % proti běžným cenám, kvalitní zázemí, kavárny, občerstvení. Bohaté možnosti nákupů pro všechny. Odpoledne přejedeme k nedalekému zámku HOF – vánoční idyla, barokní skvost, habsburský císařský zámek s arkádovým nádvořím, působivý adventní trh, vůně pečených kaštanů, živé jesličky, tradiční řemeslné výrobky. Užijte si advent na zámku. V podvečerních hodinách odjezd do ČR.

Termíny zájezdu

Tento zájezd momentálně nemá žádné volné termíny.

Kontaktní informace

Kontaktní informace

Call centrum

222 745 418

Prodejna

474 721 045