Římské Koloseum, Itálie

Advent v Solné komoře a Salcburku

Destinace: Rakousko
Zařazení zájezdu: Klasický poznávací
Strava:
Cena za osobu od:
Advent v Solné komoře a Salcburku

Popis zájezdu

Cena zahrnuje
dopravu klim. autobusem, 1x ubytování v hotelu ve 2lůžkových pokojích s příslušenstvím, 1x polopenzi, služby průvodce, pojištění CK.

Příplatky
1/1 - 300 Kč, pojištění A, B, C.

Trasa
tradiční vánoční trhy, staré zvyky, předvánoční slavnosti a radostné očekávání  velkého svátku

Cena nezahrnuje
pojištění storna a LV, vyhlídkovou plavbu, vstupy do navštívených objektů - doporučená částka cca 20 €.

Program zájezdu

1. den
Odjezd z Brna v ranních hodinách, přejedeme do Solné komory. Po jezeře WOLFGANGSEE absolvujeme adventní plavbu. V městečku ST. WOLFGANG nás přivítá symbol adventu - 19 metrů vysoká plouvoucí lucerna. Po připlutí do Mozartova městečka ST. GILGEN nás čeká Advent na ledě. Co je romantičtější než projíždět se vánočním trhem po ledové ploše? Cestou na ubytování v okolí Salcburku se zastavíme v OBERNDORFU, kde jako magnet přitahuje návštěvníky kaplička, ve které poprvé zazněla v roce 1818 vánoční píseň "Tichá noc". A tak se i my ponoříme do kouzla vánočních koled třeba s punčem nebo šálkem svařeného vína na adventním trhu přímo před touto kaplí. Ubytujeme se v hotelu.

2. den
Po snídani odjedeme do SALCBURKU, kde se necháme unášet vánoční atmosférou. Během prohlídky historického centra města navštívíme i věhlasné vánoční trhy na náměstí Mirabellplatz, součástí těchto trhů je i bohatý hudební a  zábavný program. V době osobního volna můžeme navštívit adventní trhy na nádvoří pevnosti Hohensalzburg. V romantických kulisách středověké pevnosti vysoko nad Salcburkem nás čeká mnoho stánků s výrobky domácích uměleckých řemesel a různorodý kulturní program. Před odjezdem se ještě zastavíme na překrásném nádvoří zámku HELLBRUNN, které je v době předvánoční lemováno hořícími pochodněmi. Příjezd do Brna v pozdních nočních hodinách.

Termíny zájezdu

Tento zájezd momentálně nemá žádné volné termíny.

Kontaktní informace

Kontaktní informace

Call centrum

222 745 418

Prodejna

474 721 045