Římské Koloseum, Itálie

Advent v Salzburgu a Krampuslauf

Destinace: Rakousko
Zařazení zájezdu: Klasický poznávací
Strava:
Cena za osobu od:
Advent v Salzburgu a Krampuslauf Advent v Salzburgu a Krampuslauf Advent v Salzburgu a Krampuslauf Advent v Salzburgu a Krampuslauf Advent v Salzburgu a Krampuslauf Advent v Salzburgu a Krampuslauf Advent v Salzburgu a Krampuslauf

Popis zájezdu

Cena zahrnuje
dopravu klim. autobusem, 1x ubytování v hotelu ve 2lůžkových pokojích s příslušenstvím, 1x snídani, služby průvodce, pojištění CK.

Příplatky
1/1 - 490 Kč, pojištění A, B, C.

Trasa
Tišnov - Brno - Mikulov Dvoudenní zájezd s návštěvou vánočního Salzburgu a čertovského Krampuslauf Chcete se vydat na výlet na jehož konci vás čeká nevšední a tak trochu i strašidelný zážitek? Pojeďte s námi do Salzburgu, v jehož blízkosti vypukne největší čertovská sešlost v Evropě! Bojíte se?:-)

Cena nezahrnuje
pojištění storna a LV, vstupy do navštívených objektů.

Program zájezdu

1. den
Odjezd z Brna cca v 8 hod. Před příjezdem do samotného Salzburgu se zastavíme na krátkou prohlídku kapličky St. Nikolaus v Oberndorfu u Salzburgu, kde byla o Vánocích roku 1818 poprvé zazpívána vánoční píseň Stille Nacht (Svatá noc). Následně nás čeká nevšední zážitek v podobě Čertovskho běhu (Krampuslauf), což je tradiční průvod čertů v době adventu většinou v horských vesnicích. Krátce si vychutnáme podmanivou večerní atmosférou předvánočního Salzburgu. Ubytování v hotelu.

2. den
Po snídani se vydáme na průvodcovahou prohlídku města. Naše cesta povede přes barokní zahrady zámku Mirabel, přes řeku Salici kolem radnice po ulici Getreidegasse do centra města. Na rezidenčním náměstí nalezneme jednu z nejkrásnějších barokních kašen v Evropě, zvonkohru na nové biskupské rezidenci, pomník Mozarta a jeho rodný dům. Nesmíme zapomenout navštívit Dóm, zasvěcený svatém Rupertu a Virgilovi, kteří jsou také patrony města Salzburg. Zájemci budou mít dostatek času navštívit středověkou pevnost Hohensalzburg, na kterou se dostanete lanovkou, dříve poháněnou kolem na vodu. Volno můžete využít také k návštěvě adventních trhů. Jejich atmosféru zažijeme i při návštěvě zámku Hellbrunn, trhy se zde každoročně rozprostírají na nádvoří zámku. Se Salzburgem se rozloučíme v odpoledních hodinách a zamíříme zpět do ČR.

Termíny zájezdu

Tento zájezd momentálně nemá žádné volné termíny.

Kontaktní informace

Kontaktní informace

Call centrum

222 745 418

Prodejna

474 721 045