Římské Koloseum, Itálie

Advent V Salcburku A Berchtesgadenu

Destinace: Německo, Rakousko
Zařazení zájezdu: Klasický poznávací
Strava:
Cena za osobu od:
Advent V Salcburku A Berchtesgadenu Advent V Salcburku A Berchtesgadenu Advent V Salcburku A Berchtesgadenu

Popis zájezdu

Pár důvodů proč vyrazit na tento víkend: pohodový den v nejkrásnějším koutu německých Alp, dostatek času na adventní trhy v Salcburku, romantická plavba zimním jezerem, prohlídka solného dolu ... Organizátorem zájezdu je CK Permon.

Program zájezdu

1. den: Odjezd z Prahy v 5:30 hodin. SALCBURK - prohlídka města a slavné vánoční trhy, možnost návštěvy Mozartova rodného domu či pevnosti. Doporučujeme nevynechat žádné ze salcburských adventních trhů: před dómem, na rezidenčním náměstí, v pevnosti či u zámku Mirabell. Ubytování v hotelu v solných lázních Bad Reichenhall.

2. den: Pohodový den v národním parku BERCHTESGADEN: návštěva nejstarší německé palírny s degustací, plavba lodí po Königssee ke světoznámému kostelu sv. Bartoloměje, prohlídka solného dolu (podzemní solné jezero, hornický vláček, dvě skluzavky, podzemní lanovka aj.). Adventní trhy u zámku v Berchtesgadenu. Berchtesgaden je také znám svými jedinečnými vánočními ozdobami - originální produkty můžete vidět nejen v obchodech, ale i v expozici v zámku Adelsheim. Návrat do Prahy mezi 22:00 a 24:00 hod.

Termíny zájezdu

Tento zájezd momentálně nemá žádné volné termíny.

Kontaktní informace

Kontaktní informace

Call centrum

222 745 418

Prodejna

474 721 045