Římské Koloseum, Itálie

Advent v Bavorsku - Norimberk, Rothenburg s koupáním

Destinace: Německo
Zařazení zájezdu: Klasický poznávací
Strava:
Cena za osobu od:
Advent v Bavorsku - Norimberk, Rothenburg s koupáním Advent v Bavorsku - Norimberk, Rothenburg s koupáním Advent v Bavorsku - Norimberk, Rothenburg s koupáním Advent v Bavorsku - Norimberk, Rothenburg s koupáním Advent v Bavorsku - Norimberk, Rothenburg s koupáním Advent v Bavorsku - Norimberk, Rothenburg s koupáním Advent v Bavorsku - Norimberk, Rothenburg s koupáním Advent v Bavorsku - Norimberk, Rothenburg s koupáním Advent v Bavorsku - Norimberk, Rothenburg s koupáním Advent v Bavorsku - Norimberk, Rothenburg s koupáním

Popis zájezdu

1. den:
odjezd z Prahy v 5.30 h, WÜRZBURG
, barokní residence a starý kamenný most, adventní trhy, hotel u lázní BAD KISSINGEN, možnost využití hotelového wellness nebo fakult. návštěva lázní Kiss Salis či návštěva města s nejdelším betlém světa ze svítících provazů

2. den: ROTHENBURG, německé město Vánoc
, středověké centrum s hradbami, trhy, NORIMBERK
, město s nejslavnějším adventním trhem světa, návrat do Prahy okolo 23 h.

CK si vyhrazuje právo drobných přesunů programu vzhledem k počasí a aktuálním podmínkám v adventních místech.

V ceně je zahrnuto povinné pojištění cestovních kanceláří proti úpadku. Cena zájezdu nezahrnuje léčebné pojištění a pojištění na storno. Za příplatek lze u CK zprostředkovat komplexní pojištění do zahraničí od pojišťovny UNIQA (balíček obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazové pojištění, pojištění na storno a pojištění odpovědnosti za škody).

dopravu autobusem, 1x nocleh se snídaní v hotelu, průvodce

komplexní pojištění, večeře, vstupné

20% pro mladistvé do 15. narozenin ubytované na pokoji se 2 dospělými

500 CZK bufetová večeře 400 CZK jednolůžkový pokoj 84 CZK komplexní pojištění

klimatizovaným zájezdovým autobusem s DVD, možnost občerstvení - studené i teplé nápoje lze koupit o přestávkách za české koruny Mimo uvedená nástupní místa lze pro 10 a více osob zajistit zdarma svoz z řady dalších měst - hlaste prosím v CK.

hotel v Bad Kissinegen

snídaně formou bufetu se šampaňským, bohatá bufetová večeře za příplatek

Adventní zájezd s mnoha hitovkami: Krásná středověká a barokní města s hrázděnými domy, vánoční město Rothenburg a vyhlášený Norimberk, adventní trhy s mnoha specialitami a tradičními výrobky, zámek na seznamu UNESCO a k tomu pohodlí hotelu s bazénem a koupání v termálních lázních.

Termíny zájezdu

Tento zájezd momentálně nemá žádné volné termíny.

Kontaktní informace

Kontaktní informace

Call centrum

222 745 418

Prodejna

474 721 045