Římské Koloseum, Itálie

Advent v Bavorsku - Norimberk, Rothenburg s koupáním 2013

Destinace: Německo
Zařazení zájezdu: Klasický poznávací
Strava:
Cena za osobu od:
Advent v Bavorsku - Norimberk, Rothenburg s koupáním 2013 Advent v Bavorsku - Norimberk, Rothenburg s koupáním 2013 Advent v Bavorsku - Norimberk, Rothenburg s koupáním 2013 Advent v Bavorsku - Norimberk, Rothenburg s koupáním 2013 Advent v Bavorsku - Norimberk, Rothenburg s koupáním 2013 Advent v Bavorsku - Norimberk, Rothenburg s koupáním 2013 Advent v Bavorsku - Norimberk, Rothenburg s koupáním 2013 Advent v Bavorsku - Norimberk, Rothenburg s koupáním 2013 Advent v Bavorsku - Norimberk, Rothenburg s koupáním 2013 Advent v Bavorsku - Norimberk, Rothenburg s koupáním 2013 Advent v Bavorsku - Norimberk, Rothenburg s koupáním 2013

Popis zájezdu

1. den:
odjezd z Prahy v 5.30 h, WÜRZBURG
, barokní residence a starý kamenný most, adventní trhy, hotel u lázní BAD KISSINGEN, možnost využití hotelového wellness nebo fakult. návštěva lázní Kiss Salis či návštěva města s nejdelším betlém světa ze svítících provazů

2. den: ROTHENBURG, německé město Vánoc
, středověké centrum s hradbami, trhy, NORIMBERK
, město s nejslavnějším adventním trhem světa, návrat do Prahy okolo 23 h.

CK si vyhrazuje právo drobných přesunů programu vzhledem k počasí, možnostem řidičů a aktuálním podmínkám v adventních místech.

V ceně je zahrnuto povinné pojištění cestovních kanceláří proti úpadku. Cena zájezdu nezahrnuje léčebné pojištění a pojištění na storno. Za příplatek lze u CK zprostředkovat komplexní pojištění do zahraničí od pojišťovny UNIQA (balíček obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazové pojištění, pojištění na storno a pojištění odpovědnosti za škody).

dopravu autobusem, 1x nocleh se snídaní v * * * + hotelu s bazénem a saunami, průvodce

komplexní pojištění, večeře, vstupné

20% pro mladistvé do 15. narozenin ubytované na pokoji se 2 dospělými

450 CZK bufetová večeře 400 CZK jednolůžkový pokoj 84 CZK komplexní pojištění

klimatizovaným zájezdovým autobusem s DVD, možnost občarstvení - studené i teplé nápoje lze koupit o přestávkách za české koruny Nástupní místo uveďte prosím na objednávce do Poznámky. Mimo uvedená nástupní místa lze pro 10 a více osob zajistit zdarma svoz z řady dalších měst - hlaste prosím v CK.

* * * superiore hotel s termálním bazénem - vodní atrakce, podmanivé osvětlení, tropický ostrov s jeskyní; pokoje pohodlně zařízené s koupelnou a záchodem, mnohdy i malým kuchyňských koutem, balkónem nebo malou terasou, k dispozici jsou 2 restaurace,vinárna, bar, taneční sálek, squashové a tenisové kurty, posilovna, kulečník, kuželky atd.

snídaně formou bufetu se šampaňským, bohatá bufetová večeře za příplatek

Adventní zájezd s mnoha hitovkami: Krásná středověká a barokní města s hrázděnými domy, vánoční město Rothenburg a vyhlášený Norimberk, adventní trhy s mnoha specialitami a tradičními výrobky, zámek na seznamu UNESCO a k tomu pohodlí hotelu s bazénem a koupání v termálních lázních.

Termíny zájezdu

Tento zájezd momentálně nemá žádné volné termíny.

Kontaktní informace

Kontaktní informace

Call centrum

222 745 418

Prodejna

474 721 045