Římské Koloseum, Itálie

Adrenalin Rafting Na Iselu

Destinace: Rakousko
Zařazení zájezdu: Sportovní
Strava:
Cena za osobu od:
Adrenalin Rafting Na Iselu Adrenalin Rafting Na Iselu Adrenalin Rafting Na Iselu Adrenalin Rafting Na Iselu Adrenalin Rafting Na Iselu Adrenalin Rafting Na Iselu Adrenalin Rafting Na Iselu

Popis zájezdu

Novinka, kterou jsme zařadili na vaše četná přání - POŘÁDNĚ SI UŽÍT VELKÝCH VLN NA ISELU * Také tento inovovaný zájezd je odezvou na připomínky zejména zkušenějších pádlistů na Alpském supervíkendu , že Isel svou kvalitou výrazně převyšuje sousední Salzach a že je škoda jej po jednom dni raftování opouštět. Vyslyšeli jsme tedy Vaše přání a, i když to nemáme ve zvyku, budeme celý víkend raftovat na jedné super řece. * Obtížnost: středně těžký rafting WW III - IV, vhodné pro lehce zkušené a sportovně zdatné začátečníky, nevhodné pro děti do 14 let * Doplňující informace: Povinný neopren s dlouhými nohavicemi! Každý účastník musí umět plavat! Minimální věk účastníka: 14 let!

v kempu (ve vlastních stanech), k dispozici WC, umývárna a sprcha s teplou vodou (10 Euro/os/noc, platí se v kempu)

Program zájezdu

1. den: Doporučený večerní odjezd z ČR a nonstop jízda do Rakouska

2. den: Ranní sraz v raftkempu přímo u řeky. Následuje výdej materiálu a základní instruktáž, dopolední raftingový program je věnován secvičení posádek a seznámení s ledovcovým ISELEM (WW II-III) ve spodním úseku. Odpoledne 2. jízda plná adrenalinu na vrchním náročnějším úseku WW III-IV). Máte možnost přespat v tomto kempu a večer posedětí v hospůdce nebo u ohně.

3. den: Výběr toho nejlepšího, co řeka nabízí, intenzivní rafting v nejrychlejších a nejtěžších pasážích ISELU, odpolední odjezd do ČR.

Termíny zájezdu

Tento zájezd momentálně nemá žádné volné termíny.

Kontaktní informace

Kontaktní informace

Call centrum

222 745 418

Prodejna

474 721 045