Římské Koloseum, Itálie

Malta - poznávací zájezdy

Vyhledejte si poznávací zájezd na MaltuNechce se vám procházet celou naší nabídku poznávacích zájezdů na Maltu? Ve vyhledávacím formuláři stačí upřesnit požadavky a nechte si zobrazit ty nejvhodnější zájezdy a eurovíkendy z naší aktuální nabídky.

Zajímá vás Malta i z jiného pohledu než většinu turistů? Pojďte si vybrat některý z našich poznávacích zájezdů na Maltu a poznejte historii i současnost této země. Jsme přesvědčeni, že stejně tak jako ve spoustě dalších návštevníků před vámi, i ve vás zanechá aktivní dovolená na Maltě nezapomenutelné zážitky a vzpomínky.

Aktuálně nabízené poznávací zájezdy na Maltu

Klasický poznávacíMalta - Srdce Středomoří
Valletta - Rabat - Mdina - chrám Hagar Qim - Jeskyně tmy Ghar Dalam - Marsaxlokk - ostrov Gozo - Mosta - Zebbug - Ta’Qali - Attard - Balzan Ubytování je zajištěno v hotelu*** Sunflower v letovisku Qawra nebo podobném ve...
Klasický poznávacíMalta - Srdce Středomoří ***
Příplatky: jednolůžkový pokoj (květen, červen) 2.600 Kč a (červenec a zaří) 4.000 KčSlevy: dítě do 12 let na přistýlce (se 2 dosp. osobami na pokoji) má slevu 25%, 3. osoba na přistýlce Kč 1.000 Kč .
Klasický poznávacíOstrovy Malta A Gozo
Ostrovy Malta a Gozo na Vás zapůsobí svojí starobylou atmosférou, kterou umocňují mohutně opevněná města jako Valletta, Vittoriosa, Mdina, Victoria a ohromné množství velkých katedrál a kostelů, které tvoří...
    

Kontaktní informace

Kontaktní informace

Call centrum

222 745 418

Prodejna

474 721 045