Římské Koloseum, Itálie

Andorra - poznávací zájezdy

Vyhledejte si poznávací zájezd do AndorryNechce se vám procházet celou naší nabídku poznávacích zájezdů do Andorry? Ve vyhledávacím formuláři stačí upřesnit požadavky a nechte si zobrazit ty nejvhodnější zájezdy a eurovíkendy z naší aktuální nabídky.

Poznávací zájezd do Andorry 2018 - ilustrační fotografie

Pojeďte s námi na poznávací zájezd po Andoře. Andorra je knížectvím nacházejícím se mezi Španělskem a Francií v samém srdci Pyrenejí. Je světově proslulá díky svému čístému horskému vzduchu, lázeňským procedurám a ideálním podmínkám pro zimní sporty. Také sem turisté příjíždějí za poznáním její krásy. Země se často nazývá "supermarketem Evropy". Jelikož zde můžete koupit jakékoliv zboží z celého světa a navíc mnohem levněji.

Turisté sem přijíždějí nejen za nákupy, ale také za pamětihodnostmi. Většinou se jedná o malé kamenné domky a kostelíky rozeseté v malých vesničkách. Některé z nich v sobě skrývají i malá muzea. Nádherná je také zdejší krajina, která je velice rozmanitá. Naskytnou se vám pohledy na majestátní horské vrcholky, které ukrývají nejvyšší horu Coma Pedrosa, přes divoké říčky a potoky plynoucí skrz hluboké kotliny až po úchvatné vodopády a zalesněné svahy poseté černými borovicemi. To vše můžete spatřit v Andoře, ráji který čeká na prozkoumání.

Hlavním městem je Andorra la Vella. Nachází se na jihozápadě země, uprostřed údolí Gran Valira. Nalezneme zde romantické kamenné uličky a domky. Dominantou města je kostel Esglesia de Sant Esteve z 11. století ve staré části města. Z dalších památek a zajímavých míst můžeme jmenovat románský kostel Esglesia de Sant Andreu, sídlo vlády Casa de la Vall, jedny z největších lázní Evropy - Caldeu a automobilové muzeum.

Poznávací zájezd do Andorry 2018 - ilustrační fotografie

Město Canillo má jeden z nejkrásnějších románských kostelů země Sant Joan de Caselles. Severním směrem od hlavního města leží město Ordino. Tady bychom vyzdvihli románský kostel Sant Marti, Poštovní muzeum a domem Areny-Plandolit. Kousek odtud se nachází město La Massana. Andorra nabízí celkem více než 40 krásných románských kostelů, o některých jsme si již řekli. Dále tu nalezneme Sant Romà de les Bons či Sant Miquel d’Engolasters, které čekají na prozkoumání jejich tajemství. Zamyslete se jestli netoužíte zažít nějaké dobrodružství. Pokud ano, Andorra je tím správným místem.

Aktuálně nabízené poznávací zájezdy do Andorry

Katalánské pobřeží zdaleka nejsou jen písečné pláže. Přímo vedle pláží nebo jen v nedaleké vzdálenosti leží mnoho zajímavých středověkých městeček, která jsou rájem pro fotografy milující romantická...
    

Kontaktní informace

Kontaktní informace

Call centrum

222 745 418

Prodejna

474 721 045