Římské Koloseum, Itálie

Poznávací zájezdy a eurovíkendy - přehled zemí

Poznávání naznámých zemí a krajů

Patříte-li mezi ty, pro které znamená spojení příjemně strávená dovolená především cestování a poznávaní nových a dosud nenavštívených míst, chuť objevovat a seznamovat se s nejrůznějšími historickými stavbami, monumenty a památkami, nechat se hýčkat v termálních lázních nebo zažít něco adrenalinového, pak jste na správném místě.

Poznávací zájezdy a zkrácené (převážně víkendové) pobyty s názvem eurovíkendy jsou nezbytnou součástí nabídek cestovních kanceláří 21. století. Stále více turistů totiž touží prožít svou dovolenou trochu jinak než jen opalováním se na pláži, usrkáváním koktailů a koupáním v moři. A právě kvůli přáním dobrodruhů a zvídavých jedinců se nabídka cestovních kanceláří stále více přizpůsobuje směrem k zájezdům za poznáním.

A nutno konstatovat, že během poslední doby se poměrně dost rozmohly i tzv. individuální zájezdy nebo zájezdy na míru. Díky nim pak mohou účastníci zájezdu navštívit, kromě známých a turisticky velmi exponovaných míst, jakými jsou Paříž, Benátky nebo třeba Barcelona, takové exotické destinace a cíle, jakými jsou Velikonoční ostrovy, Namibie či Tchaj-Wan.

Poznávací zájezdy a eurovíkendy do evropských metropolí dělíme dle destinací a v přehledu níže vám najdete země, do kterých aktuálně nějaký poznávací zájezd nabízíme.

  Následující1 - 2 - 3

Kontaktní informace

Kontaktní informace

Call centrum

222 745 418

Prodejna

474 721 045