Římské Koloseum, Itálie

Slovenská Mozaika

Destinace: Slovensko
Zařazení zájezdu: Klasický poznávací
Strava:
Cena za osobu od:
Slovenská Mozaika

Popis zájezdu

Čičmany - Bojnice - Zvolen - Banská Bystrica - Hronec - Vydrovská dolina - Srdiečko - Špania Dolina - Vlkolínec

Program zájezdu

1. den: Odjezd časně ráno na Slovensko přes Javorníky a oblastí Strážovských vrchů do vesničky Čičmany s rázovitými lidovými stavbami, kterými se inspiroval architekt Dušan Jurkovič, přejezd k prohlídce nejkrásnějšího zámku na Slovensku - Bojnice, k večeru procházka v historickém městě Zvolen pod stejnojmenným hradem, ubytování v oblasti Banské Bystrice, večeře, nocleh.

2. den: Snídaně, pěší prohlídka historického centra Banské Bystrice, přejezd do obce Hronec, pokračování Černohronskou železnicí neporušenou krajinou do osady Čierny Balog s unikátním areálem lesnického skanzenu ve Vydrovské dolině, k večeru výjezd autobusem na Srdiečko v centru Nízkých Tater pod Chopkom, volno k nenáročné turistice, večeře, nocleh.

3. den: Snídaně, návštěva památkové rezervace hornické vesničky Špania Dolina, pokračování do oblasti Velké Fatry, výjezd lanovkou na Malino Brdo, pěší nenáročná turistika Velkou Fatrou do nejkrásnější slovenské horské vesničky Vlkolínec zapsané na seznam památek UNESCO pod horou Sidorovo, večer odjezd kolem zříceniny hradu Strečno zpět do nástupních míst.

Termíny zájezdu

Tento zájezd momentálně nemá žádné volné termíny.

Kontaktní informace

Kontaktní informace

Call centrum

222 745 418

Prodejna

474 721 045