Římské Koloseum, Itálie

Krásy jižní Číny

Destinace: Čína
Zařazení zájezdu: Klasický poznávací
Strava: Polopenze
Cena za osobu od: 83.690,-
Krásy jižní Číny Krásy jižní Číny Krásy jižní Číny Krásy jižní Číny Krásy jižní Číny Krásy jižní Číny Krásy jižní Číny Krásy jižní Číny Krásy jižní Číny Krásy jižní Číny Krásy jižní Číny

Program zájezdu

Program zájezdu:

1. den ODLET Z PRAHY
Odlet do Bangkoku.
2. den BANGKOK
Přílet do Bangkoku, transfer do hotelu, nocleh.
3. den ŤING-CHUNG (JINGHONG)
Transfer na letiště, odlet do Ťing-chungu, hlavního města autonomní oblasti Sišuang- pan-na s 12 hlavními národnostmi, transfer do hotelu, ubytování.
4. den ŤING-CHUNG – TÁ-LI (DALI)
Snídaně. Návštěva vesnice národnosti Taj, blízké Laům či Thajům Thajska. Oběd. Prohlídka botanické zahrady s míst ní tropickou květenou. Transfer na letiště, odlet do Tá-li. Nocleh.
5. den TÁ-LI – LI-ŤIANG (LIJIANG)
Snídaně. Návštěva jezera Er-chaj s projížďkou lodí, návštěva pagody San-tá-si a osady horských kmenů, ná sleduje odjezd do Li-ťiangu (Lijiang), nocleh.
6. den LI-ŤIANG
Snídaně. Výlet do vesnice Paj-ša a návštěva známých nástěnných maleb v místních chrámech. Prohlídka chrámu jadeitové hory, vesnice Ju-chu a ryb ní ku černého draka. V podvečer procházka starým městem Li-ťiangu. Nocleh.
7. den LI-ŤIANG – ČUNG-TIEN (ZHONGDIAN)
Snídaně. Odjezd do Čung-tienu na úpatí Himálaje. Návštěva části Soutěsky skočivšího tygra, jedné z nejhlubších roklí světa. Malá procházka roklí k prvnímu ohybu řeky Jang-c’ – ťiang. Oběd v Čung-tienu, odpoledne návště va kamenné bubnové věže. Nocleh.
8. den ČUNG-TIEN
Snídaně. Návštěva největšího tibetského kláštera Jun-nanu Sungcelin (3.300 m n.m.). Návštěva tibetské vesnice. Oběd. Odpoledne procházka starým městem v Čung-tienu. Nocleh.
9. den ČUNG-TIEN – PI-TCHA-CHAJ – ČUNG-TIEN
Snídaně. Výlet ke krasovému přírodnímu útvaru Tchien-šeng a klášteru Tapao. Pokračování k jezeru smaragdové pagody Pi-tcha-chaj v kouzelné horské krajině. Návrat do Čung-tienu, nocleh.
10. den ČUNG-TIEN – KCHUN-MING (KUNMING)
Snídaně. Odjezd autobusem do Tá-li, cestou oběd. Večer odjezd lůžkovým vlakem z Tá-li do Kchun-mingu.
11. den KCHUN-MING
Ranní příjezd do Kchun-mingu, snídaně. Prohlídka Kchun-Mingu. Oběd. Návštěva přírodní pozoruhodnosti – kamenného lesa Š’ – lin, jenž je tvořen eroz ními skalisky. Nocleh v Kchun-Mingu.
12. den KCHUN-MING
Snídaně. Návštěva západních hor Si-šan s taoistickým klášterem San Čching-ke a jezera Tien. Oběd. Prohlídka skanzenu a etnografického parku národností Jűn-nanu. Nocleh.
13. den KCHUN-MING – PU’ER
Snídaně. Odjezd do věhlasného čajového městečka Pu’er. Oběd. Prohlídka plantáží a ochutnávka čaje. Nocleh v Pu’er.
14. den PU’ER – ŤING-CHUNG
Snídaně. Odjezd do Ťing-chungu, prohlíd ka osmiboké pagody na hoře Ťingčchen. Nocleh.
15. den ŤING-CHUNG – BANGKOK
Snídaně. Transfer na letiště, odlet do Bangkoku. Nocleh v Bangkoku.
16. den BANGKOK – PRAHA
Snídaně. V odpoledních hodinách odjezd na letiště, odlet a přílet do Prahy.
CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE
leteckou přepravu Praha – Kumning a zpět s přestupem leteckou přepravu Zhongdian - Kumning letištní taxy 10 nocleh v hotelech 3* dálkový autobus Kunming - Dali plnou penzi program včetně vstupů a transfery českého průvodce ESO travel a místního průvodce
CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE
vízum ČLR (vyřídíme za poplatek 2.500,- Kč) fakultativní výlety nad rámec programu pojištění léčebných výloh do zahraničí

Termíny zájezdu

OdDoDnyStravaCena za osobu
17.10. (St)30.10. (Út)14Polopenze83.690,- Kč

Kontaktní informace

Kontaktní informace

Call centrum

222 745 418

Prodejna

474 721 045