Římské Koloseum, Itálie

Argentina - Uruguay - Chile

Destinace: Argentina, Chile, Uruguay
Zařazení zájezdu: Klasický poznávací
Strava: Snídaně
Cena za osobu od: 96.990,-
Argentina - Uruguay - Chile Argentina - Uruguay - Chile Argentina - Uruguay - Chile Argentina - Uruguay - Chile Argentina - Uruguay - Chile Argentina - Uruguay - Chile Argentina - Uruguay - Chile Argentina - Uruguay - Chile Argentina - Uruguay - Chile Argentina - Uruguay - Chile

Program zájezdu

Program zájezdu:

1. den ODLET Z PRAHY
Odlet z Prahy do Buenos Aires.
2. den BUENOS AIRES
Přílet do Buenos Aires, transfer z letiště do hotelu, ubytování. Kouzelným městem s nenapodobitelnou atmosférou je světová metropole tanga, dvanáctimilionové Buenos Aires, hlavní město Argentiny. Prohlídka Buenos Aires (Casa Rosada, Plaza de Mayo, Pirámide de Mayo, Catedral Metropolitana, Avenida de Mayo, Avenida 9 de Julio, Obelisco, Plaza Congreso, Congreso Nacional, Basílica Nuestra Seňora del Pilar, Cementerio de la Recoleta). Nocleh v Buenos Aires.
3. den BUENOS AIRES - PAMPA - BUENOS AIRES
Snídaně. Celodenní výlet do pampy, návštěva typické zemědělské usedlosti - estancie, seznámení se životem honáků dobytka - gaučů - a jejich folklórem. Oběd s grilováním v estancii. Návrat do Buenos Aires, večer možnost návštěvy opery či koncertu ve známém divadle Colón. Nocleh v Buenos Aires.
4. den BUENOS AIRES - COLONIA DEL SACRAMENTO - MONTEVIDEO
Snídaně. Transfer z hotelu do přístavu v Buenos Aires. Plavba lodí z Buenos Aires do uruguayského města Colonia del Sacramento, které se honosí zápisem v listině UNESCO díky své překrásné historické čtvrti, kterou si prohlédnete. Ve městě je množství dlážděných ulic, starobylých náměstí, luceren, automobilových veteránů, atd. Uruguayci jsou na toto město velmi pyšní. Transfer do Montevidea. Nocleh v Montevideu.
5. den PUNTA DEL ESTE - MONTEVIDEO
Snídaně. Celodenní výlet do nejznámějšího uruguayského letoviska Punta del Este, které leží v jihovýchodní části Uruguaye. Punta del Este je synonymem pro dobrý vkus, honoraci a mondénní život. Návrat do Montevidea.
6. den MONTEVIDEO
Snídaně. Prohlídka Montevidea (Plaza Independencia, Mausoleo Jose Artigas, Palacio Salvo, Puerta de la Ciudadela, Avenida 18 de Julio, Plaza de Cagancha, Iglesia Nuestra Seňora del Carmen, Palacio Legislativo, Estadio Centenario). Nocleh v Montevideu.
7. den MONTEVIDEO – BUENOS AIRES - MENDOZA
Snídaně. Transfer z hotelu do přístavu v Montevideu. Plavba lodí z Montevidea do Buenos Aires. Transfer na letiště, přelet do Mendozy. Transfer do hotelu. Nocleh v Mendoze.
8. den ANDY - ACONCAGUA - PUENTE DEL INCA - MENDOZA
Snídaně. Celodenní výlet do And, kdy pojedete v nadmořské výšce od 2.500 metrů do 3.500 metrů podél řeky Mendozy kolem andských vrcholů. Nejzajímavějším momentem výletu pro Vás jistě bude pohled na majestátní Aconcaguu (6.962 m n.v.), nejvyšší horu Jižní Ameriky. Kromě ní ještě uvidíte např. Tupungato (6.800 m n.v.), Cerro El Plata (6.080 m n.v.) a mnoho dalších velehor. Na zpáteční cestě si prohlédnete proslulý most Inků (Puente del Inca). Během tohoto dne Vás čekají nezapomenutelné zážitky, budete naprosto unešeni přírodními scenériemi. Návrat do Mendozy. Vyzkoušejte místní bifteky, nejchutnější maso na světě mají skutečně v Argentině. Nocleh v Mendoze.
9. den MENDOZA
Snídaně. Prohlídka Mendozy (Cerro de la Gloria, Parque San Martin, Plaza Independencia, Plaza Espaňa). Návštěva tří argentinských vinných sklípků (bodegas) v okolí Mendozy spojená s ochutnávkami vína. Místní nazývají Mendozu a okolí krajem vína. Nocleh v Mendoze.
10. den MENDOZA - SANTIAGO DE CHILE - VIŇA DEL MAR
Snídaně. Odjezd z Mendozy do Santiaga de Chile (Andskou cestou z Argentiny do Chile). Transfer ze Santiaga de Chile do Viňa del Mar, ubytování. Nocleh ve Viňa del Mar.
11. den VALPARAÍSO - VIŇA DEL MAR
Puente del Inca Buenos Aires Rio Mendoza Bodegas pampa Snídaně. Prohlídka Valparaísa a Viňa del Mar. Valparaíso je starobyle působící město s velkým přístavem. Po městě chodí plno námořníků, jsou tu k vidění obrovské lodě. Město se rozkládá převážně na kopcích. Je tu celkem 16 lanovek, což je největší počet v jednom městě na světě. Město Viňa del Mar je nazýváno městem zahrad. Nocleh ve Viňa del Mar.
12. den VIŇA DEL MAR - SANTIAGO DE CHILE
Snídaně. Transfer z Viňa del Mar do Santiaga de Chile. Návštěva dvou chilských vinných sklípků (bodegas) v údolí řeky Maipo spojená s ochutnávkami vína. Nocleh v Santiagu de Chile.
13. den SANTIAGO DE CHILE
Snídaně. Prohlídka Santiaga de Chile (Iglesia San Francisco, Cerro Santa Lucia, Alameda, Palacio de la Moneda, Plaza de la Constitución, Ex Congreso Nacional, Plaza de Armas, Catedral de Santiago, Cerro San Cristobal). Z vrcholu Cerro San Cristobal je vidět Santiago de Chile jako na dlani, v pozadí jsou andské velehory (v blízkosti Santiaga dosahují štíty nadmořské výšky 5.000 - 5.800 metrů. Nocleh v Santiagu de Chile.
14. den SANTIAGO DE CHILE
Snídaně. Transfer z hotelu na letiště, odlet ze Santiaga de Chile.
15. den PŘÍLET DO PRAHY

Poznámka: Tento zájezd si můžete prodloužit o výlet na Velikonoční ostrov

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE
leteckou přepravu a letištní poplatky místní přelet a letištní poplatky 12x nocleh ve 3* hotelech se snídaní 1x oběd veškeré transfery během okruhu všechny prohlídky a vstupy dle programu služby česky hovořícího průvodce (min. 16 osob)
CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE
odletové taxy z Argentiny 40,- USD fakultativní výlety a vstupy spropitné cestovní pojištění

Termíny zájezdu

OdDoDnyStravaCena za osobu
13.11. (Út)27.11. (Út)15Snídaně96.990,- Kč

Kontaktní informace

Kontaktní informace

Call centrum

222 745 418

Prodejna

474 721 045