Římské Koloseum, Itálie

Argentina - Uruguay - Brazílie - Paraguay

Destinace: Argentina, Brazílie, Paraguay, Uruguay
Zařazení zájezdu: Klasický poznávací
Strava: Snídaně
Cena za osobu od: 92.990,-
Argentina - Uruguay - Brazílie - Paraguay Argentina - Uruguay - Brazílie - Paraguay Argentina - Uruguay - Brazílie - Paraguay Argentina - Uruguay - Brazílie - Paraguay Argentina - Uruguay - Brazílie - Paraguay Argentina - Uruguay - Brazílie - Paraguay Argentina - Uruguay - Brazílie - Paraguay Argentina - Uruguay - Brazílie - Paraguay

Program zájezdu

Program zájezdu:

1. den ODLET Z PRAHY
Odlet z Prahy do Buenos Aires.
2. den BUENOS AIRES
Přílet do Buenos Aires, transfer do hotelu, ubytování. Prohlídka města (Casa Rosada, Plaza de Mayo, Pirámide de Mayo, Catedral Metropolitana, Avenida de Mayo, Avenida 9 de Julio, Obelisco, Plaza Congreso, Basílica Nuestra Seňora del Pilar). Nocleh.
3. den BUENOS AIRES
Snídaně. Ranní výlet do delty řeky Paraná. Odpoledne volno k návštěvě četných muzeí či toulkám po centru Buenos Aires. Večer návštěva představení tanga s večeří. Nocleh v Buenos Aires.
4. den BUENOS AIRES - COLONIA DEL SACRAMENTO - MONTEVIDEO
Snídaně. Transfer do přístavu v Buenos Aires.Plavba lodí do uruguayského města Colonia del Sacramento, zapsaného v listině UNESCO díky své překrásné historické čtvrti, kterou si prohlédnete. Transfer do Montevidea. Nocleh.
5. den PUNTA DEL ESTE - MONTEVIDEO
Snídaně. Celodenní výlet do nejznámějšího uruguayského letoviska Punta del Este a jeho okolí. Nocleh v Montevideu.
6. den MONTEVIDEO
Snídaně. Prohlídka města. (Plaza Independencia, Mausoleo Jose Artigas, Pala cio Salvo, Puerta de la Ciudadela, Avenida 18 de Julio, Plaza de Cagancha, Igle sia Nuestra Seňora del Carmen, Palacio Legislativo, Estadio Centenario). Nocleh.
7. den MONTEVIDEO - BUENOS AIRES
Snídaně. Transfer do přístavu v Montevideu. Plavba lodí do Buenos Aires. Transfer z přístavu do hotelu. Nocleh.
8. den BUENOS AIRES - FOZ DO IGUACU
Snídaně. Transfer na vnitrostátní letiště, odlet do Puerto Iguazú, transfer do hotelu ve Foz do Iguacu, Nocleh.
9. den VODOPÁDY IGUACU
Snídaně. Prohlídka vodopádů Iguacu z brazilské strany, odpoledne prohlídka z argentinské strany včetně vyhlídky na „Ďáblův chřtán“. Iguazú Park je tropický deštný prales, který byl prohlášen za světové kulturní dědictví UNESCO, je to jedna z největších zalesněných rezervací v Jižní Americe. Nocleh.
10. den CIUDAD DEL ESTE
Snídaně. Autobusový výlet do nedalekého paraguayského městečka Ciudad del Este. Možnost levného nákupu suvenýrů na místním tržišti. Návrat do Brazílie. Nocleh ve Foz do Iguacu.
11. den IGUACU - RIO DE JANEIRO
Snídaně. Transfer na letiště ve Foz do Iguacu,odlet do Rio de Janeira, transfer do hotelu, ubytování. Nocleh v Riu.
12. den RIO DE JANEIRO
Snídaně. Po jízdě autokarem kolem jezera Rodrigo de Freitas na úpatí hory Corcovado, pokračujete pozemní lanovkou tropickým pralesem Tijuca až těsně pod vrchol Corcovada. Po absolvování závěrečných schodů k soše Krista Vykupitele (Cristo Redentor) na vrcholku Corcovada se Vám naskytne fantastický pohled na Rio de Janeiro. Následovat bude odjezd autokarem k druhému symbolu Rio de Janeira, Cukrové homoli. První kabinkovou lanovkou vyjedete nejdříve na horu Urca a další kabinkovou lanovkou vyjedete na Cukrovou homoli (Pao de Acúcar), odkud se můžete kochat nádherným pohledem na nejhezčí město světa. Večer můžete strávit na Samba Show (fakultativně). Nocleh. )
13. den ODLET Z RIO DE JANEIRA
Snídaně. Volno na koupání na světoznámé pláži Copacabana. Transfer na letiště, odlet z Rio de Janeira do Prahy.
14. den PŘÍLET DO PRAHY

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE
eteckou přepravu a letištní poplatky 11x nocleh ve 3* hotelech se snídaní 1x večeře veškeré transfery během okruhu všechny prohlídky a vstupy dle programu služby česky hovořícího průvodce (min. 16 osob)
CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE
odlet. taxu při odletu z Argentiny 20,- USD fakultativní výlety a vstupy spropitné cestovní pojištění

Termíny zájezdu

OdDoDnyStravaCena za osobu
17.10. (St)30.10. (Út)14Snídaně92.990,- Kč

Kontaktní informace

Kontaktní informace

Call centrum

222 745 418

Prodejna

474 721 045