Římské Koloseum, Itálie

Andalusie, Gibraltar, Maroko - tři kultury jedním dechem

Destinace: Maroko, Španělsko
Zařazení zájezdu: Klasický poznávací
Strava:
Cena za osobu od:
Andalusie, Gibraltar, Maroko - tři kultury jedním dechem Andalusie, Gibraltar, Maroko - tři kultury jedním dechem Andalusie, Gibraltar, Maroko - tři kultury jedním dechem Andalusie, Gibraltar, Maroko - tři kultury jedním dechem Andalusie, Gibraltar, Maroko - tři kultury jedním dechem Andalusie, Gibraltar, Maroko - tři kultury jedním dechem Andalusie, Gibraltar, Maroko - tři kultury jedním dechem Andalusie, Gibraltar, Maroko - tři kultury jedním dechem Andalusie, Gibraltar, Maroko - tři kultury jedním dechem Andalusie, Gibraltar, Maroko - tři kultury jedním dechem Andalusie, Gibraltar, Maroko - tři kultury jedním dechem Andalusie, Gibraltar, Maroko - tři kultury jedním dechem Andalusie, Gibraltar, Maroko - tři kultury jedním dechem Andalusie, Gibraltar, Maroko - tři kultury jedním dechem Andalusie, Gibraltar, Maroko - tři kultury jedním dechem Andalusie, Gibraltar, Maroko - tři kultury jedním dechem Andalusie, Gibraltar, Maroko - tři kultury jedním dechem Andalusie, Gibraltar, Maroko - tři kultury jedním dechem Andalusie, Gibraltar, Maroko - tři kultury jedním dechem Andalusie, Gibraltar, Maroko - tři kultury jedním dechem Andalusie, Gibraltar, Maroko - tři kultury jedním dechem Andalusie, Gibraltar, Maroko - tři kultury jedním dechem Andalusie, Gibraltar, Maroko - tři kultury jedním dechem Andalusie, Gibraltar, Maroko - tři kultury jedním dechem Andalusie, Gibraltar, Maroko - tři kultury jedním dechem

Popis zájezdu

Trasa zájezdu
Costa del Sol • Granada • Cordoba • Sevilla • Ronda • Gibraltar • Tanger • Asilah • Chefchaouen

Program zájezdu

1. den:
přílet do Malagy, transfer do hotelu 3*, ubytování, nocleh.

2. de
n: po snídani odjezd do Granady, prohlídka města, Královské kaple – místo posledního odpočinku katolických panovníků Ferdinanda a Isabely, palácového komplexu Alhambry s „rajskými“ zahradami Generalife, arabské čtvrti Albaicínu s neopakovatelnou vyhlídkou San Nicolás. Odpoledne volné k procházce, nákupům a návštěvě vyhlášených tapas barů. Ubytování v Granadě nebo okolí, nocleh v hotelu 3*.

3. den:
po snídani, odjezd do Cordoby, prohlídka města, fakultativně lze navštívit tzv. „mešitokatedrálu“ - jedinečnou dechberoucí kombinaci muslimské a křesťanské architektury a kultury, židovskou čtvrť „judería“ s krásnými květinovými patii a Alcázar katolických králů. Transfer do Sevilly, ubytování v hotelu 3*, nocleh v Seville nebo v okolí.

4. den:
po snídani prohlídka Sevilly – (La Giralda, katedrála, Zlatá věž, židovská čtvrť Santa Cruz, Real Alcázar). Dále zastávka v tzv. „královně andaluských bílých vesnic“ - městě Ronda, prohlídka města, kde se mísí románské, gotické a arabské vlivy – katedrála, jedna z nejstarších býčích arén (fakultativně), uvidíte most přes řeku Tajo (Punte Nuevo) s propastí s hloubkou cca 150 m, nazývaný také jako Balcon de la Alameda", odjezd do Algeciras, ubytování a nocleh v hotelu 3* v okolí.

5. den:
po snídani pokračujeme na Gibraltar, návštěva britské kolonie, výlet minibusem na skály Gibraltaru s návštěvou jeskynní Sv. Michala a tzv. „Opičí nory“, volný čas v centru města, v odpoledních hodinách naše cesta bude pokračovat směr Tarifa, odkud trajektem přeplujeme do Maroka, do města Tanger. Nocleh v okolí města Tanger ve 3* hotelu.

6. den:
po snídani krátká prohlídka Tangeru, města v severním Maroku, kde se mísí mnoho kultur, naleznete zde spoustu legend a záhad, které připomínají historii města jako mezinárodní zóny. Po Casablance je druhým nejvýznamnějším přístavem. Odpoledne prohlídka města Asilah, malebného opevněného městečka, asi 50 km od Tangeru. Jeho hradby a brány zůstávají zcela funkční i dnes. Město je známé jako město malířů a umělců. Nocleh v okolí města Tanger ve 3* hotelu.

7. den:
po snídani, celodenní prohlídka města Chefchaouen, malebného města v Maroku, kde bílá barva domů kontrastuje s modře nabarvenými okny a dveřmi. Město je velice vyhledávaným turistickým cílem, nabízí mnoho původních řemesel, která nejsou dostupná jinde v Maroku (místní oblečení a tkané vlněné přikrývky). Odpoledne návrat do Tangeru, trajektem do Španělska, ubytování v oblasti Costa del Sol v 3* hotelu.

8. den:
po snídani volný čas do odletu, transfer na letiště, odlet do Prahy.

Informace o zájezdu

na vyžádání lze ubytovat 3. osobu na přistýlce, sleva z celkové částky 1 000 Kč • vstupy do objektů a památek při prohlídkách nejsou součástí ceny. Doporučujeme počítat s částkou cca 60 EUR na vstupy.
Do Maroka je nutný cestovní pas, platnost 6 měsíců po návratu.

Termíny zájezdu

Tento zájezd momentálně nemá žádné volné termíny.

Kontaktní informace

Kontaktní informace

Call centrum

222 745 418

Prodejna

474 721 045