Římské Koloseum, Itálie

Amsterdam S Výletem Do Zaanse Schans

Destinace: Nizozemí
Zařazení zájezdu: Klasický poznávací
Strava: Snídaně
Cena za osobu od: 11.990,-
Amsterdam S Výletem Do Zaanse Schans

Popis zájezdu

Poznejte s námi Amsterdam, hlavní město Nizozemí. Bezpočet kanálů, malebné domy, nádherné mosty a světová muzea - to je duch Amsterdamu. Město, kde pěší dávají přednost cyklistům, město, které nadchne každého, bez rozdílu věku v každém ročním období.

Ubytování je zajištěno v hotelu ve dvoulůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím. Možno zajistit ubytování 3.osoby na přistýlce bez slevy.

Program zájezdu

1. den: Odlet z Prahy do Amsterdamu , transfer na hotel, ubytování (zájezd v prosincovém termínu je přizpůsoben adventní atmosféře Amsterdamu). Odpoledne historické centrum města, vánoční náměstí Dam s Královským palácem a farním kostelem Nieuwe Kerk, dům Anny Frankové, Begijnhof s posvátnou atmosférou, ulice Nes. Návrat na hotel s průvodcem nebo později individuálně.

2. den: Snídaně. Dopoledne se přesuneme do muzejní čtvrti - návštěva brusírny diamantů Coster Diamonds proslulá výbrusem diamantu Kooh-i-noor. Návštěva známé obrazárny Rijksmuseum s ojedinělou sbírkou nizozemského umění, variantně muzeum Van Gogha. Odpoledne procházka městem kolem radnice a Opery, možnost návštěvy Rembrandtova domu - jenž skýtá fascinující pohled do života nejslavnějšího amsterdamského umělce, čtvrť červených luceren. Návrat na hotel s průvodcem nebo později individuálně.

3. den: Snídaně. Dopoledne fakultativní výlet do Zaanse Schans (cca 15 EUR), obydlený skanzen s dřevěnými domy a větrnými mlýny, ukázky výroby dřeváků, turistické srdce kraje, variantně individuální volno ve městě - atmosféra uliček a domů na grachtech, posezení v některé z nábřežních kaváren, nákupy nebo návštěva dalších známých muzeí Amsterdamu. Odpoledne Amsterdam, společná procházka čtvrtí Jordaan - charakteristické úzké uličky a grachty. V podvečer fakultativní projížďka po amsterdamských kanálech. Individuálně večerní město.

4. den: Snídaně. Dle letového řádu transfer na letiště a odlet do Prahy.

Termíny zájezdu

OdDoDnyStravaCena za osobu
13.9. (Čt)16.9. (Ne)4Snídaně11.990,- Kč

Kontaktní informace

Kontaktní informace

Call centrum

222 745 418

Prodejna

474 721 045