Římské Koloseum, Itálie

Amsterdam Exklusive

Destinace: Nizozemí
Zařazení zájezdu: Klasický poznávací
Strava: Snídaně
Cena za osobu od: 27.990,-
Amsterdam Exklusive Amsterdam Exklusive Amsterdam Exklusive Amsterdam Exklusive Amsterdam Exklusive

Program zájezdu


Přesvědčte se, že se město dá poznat i v plném komfortu.

1. den
- přílet do Amsterdamu, cestou z letiště půldenní prohlídka města autobusem podél kanálů. Transfer do hotelu, ubytování. V podvečer „Pivní prohlídka města“ – procházka městem, zastávka ve 3 restauracích a ochutnávka 3 různých druhů piva. Následně společná večeře v typické místní restauraci.

2. den
- dopoledne pokračování v prohlídce města, tentokrát z tuktuků. Netradiční jízda městem bude zakončena v budovách bývalého pivovaru Heineken, kde budete moci ochutnat toto vyhlášené pivo a něco se dozvědět o jeho výrobě. Oběd. Následně přesun do oblasti Volendam a Markem, kde se dozvíte něco o tradičních řemeslech Holandska, jako je výroba dřeváků, sýra, využití větrných mlýnů. Návrat do Amsterdamu, večeře v centru města v restauraci Hard Rock Cafe.

3. den
- dopoledne plavba lodí po kanálech, následně přesun do House of Bols, ochutnávka drinku z bolsu dle vlastního výběru, ochutnávka 5 druhů Geneveru, drobné občerstvení. Následně volno do transferu na společnou večeři ve staré části města.

4. den
- volno na vlastní pěší prohlídku města (návštěvu galerií, muzeí) – česky mluvící průvodce k dispozici. Transfer na letiště, odlet.

Informace o zájezdu

Cena zahrnuje:
leteckou přepravu Praha – Amsterdam – Praha letištní taxy a další poplatky transfer letiště – hotel – letiště 3 noci v hotelu *** 3x snídani vstupy a dopravu dle programu služby česky mluvícího průvodce CK FISCHER

Poznamka:
Minimální počet účastníků: 15

Termíny zájezdu

OdDoDnyStravaCena za osobu
23.8. (Čt)26.8. (Ne)4Snídaně27.990,- Kč
27.10. (So)30.10. (Út)4Snídaně27.990,- Kč

Kontaktní informace

Kontaktní informace

Call centrum

222 745 418

Prodejna

474 721 045