Římské Koloseum, Itálie

Alsasko A Vogézy Za Romantikou Kraje Vína

Destinace: Francie
Zařazení zájezdu: Klasický poznávací
Strava:
Cena za osobu od:
Alsasko A Vogézy Za Romantikou Kraje Vína

Popis zájezdu

Strasbourg - Obernai - St. Hippolyte - Turckheim - Eguisheim - Grand Ballon - Thann - Colmar - Kayserberg - Ribeauville

3x ubytování v hotelu - pokoje s vlastním sociálním zařízením

Program zájezdu

1. den: ODJEZD Z ČR - STRASBOURG: odjezd v časných ranních hodinách přes Německo do Francie, odpoledne příjezd do Strasbourgu – pěší prohlídka centra města s unikátními hrázděnými domy, katedrálou Notre Dame a malebnou čtvrtí Petite France, zastávka u budovy Evropského parlamentu, večer ubytování v oblasti Colmaru, nocleh.

2. den: RIBEAUVILLE – KÖNIGSBOURG – MONT ST. ODILLE – OBERNAI: ráno odjezd přes malebnou vinařskou vesničku Ribeauville – zastávka, dopoledne návštěva nejkrásnějšího hradu Alsaska na kopci nad vinicemi Königsbourg se spoustou zajímavých exponátů, odpoledne odjezd malebnou krajinou k návštěvě poutního kláštera Mont St.Odille – prohlídka, zázračný pramen, pozdě odpoledne návštěva půvabného městečka Obernai, možnost posezení v některé typické vinařské hospůdce, volno, návrat na nocleh.

3. den: GRAND BALLON – THANN – MULHOUSE - EGUISHEIM: dopoledne výlet hřebenovou silnicí s vyhlídkami na nejvyšší horu pohoří Vogézy – Grand Ballon /nenáročná turistika/, po poledne zastávka v městečku Thann s unikátním gotickým kostelem, odpoledne návštěva města Mulhouse – volno, možnost návštěvy muzea bratří Schlumpfových s největší expozicí vozů Bugatti, večer zastávka v jedné z vinařských vesniček Eguisheim – procházka centrem – možnost ochutnávky vynikající bílých alsaských vín, příp. večeře, návrat na nocleh.

4. den: COLMAR – FREIBURG: dopoledne pěší prohlídka historického centra nejkrásnějšího městečka Alsaska - Colmar s hrázděnými domy, volno k nákupům, odpoledne pokračování přes německý Freiburg – krátká prohlídka centra města, přejezd oblastí Černého lesa -zastávka u pramene Dunaje, večer pokračování v přejezdu Německem do ČR.

5. den: PŘÍJEZD DO ČR: příjezd v časných ranních hodinách do nástupních míst.

Termíny zájezdu

Tento zájezd momentálně nemá žádné volné termíny.

Kontaktní informace

Kontaktní informace

Call centrum

222 745 418

Prodejna

474 721 045