Římské Koloseum, Itálie

Alsaská Pohádka O Víně

Destinace: Francie
Zařazení zájezdu: Klasický poznávací
Strava: Bez stravy
Cena za osobu od: 5.690,-
Alsaská Pohádka O Víně Alsaská Pohádka O Víně

Popis zájezdu

Málokde v Evropě se podařilo tak stmelit kulturu dvou národů jako v Alsasku, o tom svědčí i zvyky a svátky. Čeká vás krásná příroda Vogéz, turistika vysoko nad jezery i mezi vinohrady, krásná hrázděná městečka, tradice města Colmar a Štrasburk a alsaská slavnost roku – průvod trubačů a alegorických vozů. Ochutnáte alsaské speciality: víno, sýr a tarte flambée.

Program zájezdu

1. den: Odjezd z Prahy v pozdních večerních hodinách.

2. den: ŠTRASBURK (UNESCO), „křižovatka Evropy“, katedrála, čtvrť s kanály „Petite France“, OBERNAI, rodiště patronky Alsaska sv. Otýlie, zachovalé středověké centrum s hrázděnými domy, hrad Haut-Koenigsbourg.

3. den: Město THANN s gotickým kostelem, procházka mezi vinohrady, vyhlídková cesta na GRAND BALLON, nejvyšší vrchol Vogéz, turistika nad jezery LAC BLANC a LAC VERT, hrázděné město KAYSERSBERG, ÉGUISHEIM, středověké město s hradem a ulicemi do kruhu, ochutnávka vína a sýru münster, TURCKHEIM, malebné městečko s večerním překvapením.

4. den: COLMAR, čtvrť „Malé Benátky“, hrázděné domy plné květů, projížďka lodí po kanále, RIQUEWIHR, nejkrásnější ves na vinné stezce, RIBEAUVILLÉ, půvabné městečko na úpatí tří hradů, slavnost trubačů s průvodem alegorických vozů a rytířů na koních, fakultativně večeře - alsaská specialita tarte flambée.

5. den: Návrat do Prahy časně ráno.

Termíny zájezdu

OdDoDnyStravaCena za osobu
30.8. (Čt)3.9. (Po)5Bez stravy5.690,- Kč

Kontaktní informace

Kontaktní informace

Call centrum

222 745 418

Prodejna

474 721 045