Římské Koloseum, Itálie

Alsaská Pohádka Nejen O Víně A Slavnost Trubačů

Destinace: Francie
Zařazení zájezdu: Klasický poznávací
Strava:
Cena za osobu od:
Alsaská Pohádka Nejen O Víně A Slavnost Trubačů Alsaská Pohádka Nejen O Víně A Slavnost Trubačů Alsaská Pohádka Nejen O Víně A Slavnost Trubačů Alsaská Pohádka Nejen O Víně A Slavnost Trubačů Alsaská Pohádka Nejen O Víně A Slavnost Trubačů Alsaská Pohádka Nejen O Víně A Slavnost Trubačů Alsaská Pohádka Nejen O Víně A Slavnost Trubačů Alsaská Pohádka Nejen O Víně A Slavnost Trubačů Alsaská Pohádka Nejen O Víně A Slavnost Trubačů Alsaská Pohádka Nejen O Víně A Slavnost Trubačů Alsaská Pohádka Nejen O Víně A Slavnost Trubačů Alsaská Pohádka Nejen O Víně A Slavnost Trubačů Alsaská Pohádka Nejen O Víně A Slavnost Trubačů

Popis zájezdu

Poznávací zájezdy Francie - Alsasko Strasbourg - Obernai - St. Hippolyte - Thann - Kaysersberg - Éguisheim - Turckheim - Colmar - Riquewihr - Ribeauvillé Málokde v Evropě se podařilo tak stmelit kulturu dvou národů jako v Alsasku, o tom svědčí i zvyky a svátky. V září vás čeká alsaská slavnost roku – průvod trubačů a v době Adventu zimní pohádka a vánoční trhy ve Strasbourgu. Nástupní místa : trasa F, J

Program zájezdu

1. den: zájezdu Odjezd ve večerních hodinách do Francie.

2. den: zájezdu STRASBOURG, "křižovatka Evropy", gotická katedrála, čtvrť s kanály "Petite France". OBERNAI, rodiště patronky Alsaska sv. Otýlie, středověké centrum s hrázděnými domy, hrad Haut–Koenigsbourg nad vesnicí ST-HIPPOLYTE.

3. den: zájezdu Město THANN s gotickou katedrálou, procházka mezi vinohrady, vyhlídková cesta na Grand Ballon, nej¬vyšší vrchol Vogéz, turistika, jezera Lac Blanc a Lac Vert, hrázděné město KAYSERSBERG. ÉGUISHEIM - středověké město s hradem, fakult. ochutnávka vína a sýru Münster. TURCKHEIM, malebné městečko s večerním překvapením.

4. den: zájezdu COLMAR, čtvrť "Petite Venice", hrázděné domy, fakult. projížďka lodí po kanále, RIQUEWIHR, nejkrásnější ves na vinné stezce. RIBEAUVILLÉ, půvabné městečko na úpatí tří hradů, vinařská slavnost trubačů s průvodem alegorických vozů a rytí¬řů na koních, variantně turistika mezi hrady a vinicemi, fakult. večeře – alsaská specialita tarte flambée, kohout na víně.

5. den: zájezdu Návrat do ČR v ranních hodinách.

Termíny zájezdu

Tento zájezd momentálně nemá žádné volné termíny.

Kontaktní informace

Kontaktní informace

Call centrum

222 745 418

Prodejna

474 721 045