Římské Koloseum, Itálie

Alpské vrcholy a vysokohorské silnice tří zemí

Destinace: Německo
Zařazení zájezdu: Klasický poznávací
Strava:
Cena za osobu od:

Program zájezdu

1. den: Odjezd ve večerních hodinách.

2. den: Ráno Ehrwald - výjezd lanovkou (cca 38 €) na nejvyšší horu Německa – Zugspitze (2.962 m), cesta přes sedlo Fernpass (1.216 m), procházka kolem jezera Fersteinsee s ruinami hradu Sigmundsburg. Brixen - prohlídka městečka, možnost koupání v termálních lázních Aquarena (cca 9 €, vč. Sauny cca 17,50 €).

3. den: Velkou Dolomitskou cestou pod nejznámějšími Dolomitskými masívy – Latemar, Rosengarten, na sedlo Passo Pordoi (2.239 m). Výjezd lanovkou (cca 15 €) na Sass Pordoi (2.950 m), úžasné výhledy na Sellu, Marmoladu, Civettu. Projedeme pod Marmoladou na Passo Falzarego a pod Cinque Torri a Tofanou do Cortiny D´Ampezzo, krátká prohlídka města. Jezero Misurina pod Tre Cimme di Lavaredo.

4. den: Přejezd do Heiligenblutu, odkud vystoupáme alpskou vysokohorskou silnicí Grossglockner – Hochalpenstrasse pod nejvyšší horu Rakouska – Grossglockner (3.797m), uvidíme i největší rakouský ledovec – Pastersee, z vyhlídky Edelweisspitze je vidět 33 třítisícovek. Zastávka v Zell am See. Odjezd v podvečer.

5. den: Návrat do ČR v časných ranních hodinách.

Termíny zájezdu

Tento zájezd momentálně nemá žádné volné termíny.

Kontaktní informace

Kontaktní informace

Call centrum

222 745 418

Prodejna

474 721 045