Římské Koloseum, Itálie

Alla Salute

Destinace: Itálie
Zařazení zájezdu: Klasický poznávací
Strava:
Cena za osobu od:
Alla Salute Alla Salute Alla Salute Alla Salute Alla Salute Alla Salute Alla Salute Alla Salute Alla Salute Alla Salute

Popis zájezdu

Cena za jednu osobu zahrnuje
* leteckou přepravu Praha - Benátky - Praha v nejnižší knihovací třídě včetně všech poplatků * privátní transfer vodním motorovým člunem letiště - hotel - letiště * 2x nebo 3x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní

Cena nezahrnuje
* příplatek za vyšší knihovací třídu, je-li kalkulovaná cena v době Vaší rezervace vyprodaná (doporučujeme rezervaci s předstihem cca měsíc i více, čím více je to na poslední chvíli, tím je dražší cena letenky) * pojištění léčebných nákladů v zahraničí a storna zájezdu + 35,- Kč/ osoba/ den

Poloha
Hotel Alla Salute sídlí v benátské historické budově, 500 metrů od mostu Ponte dell'Accademia a 5 minut chůze od zastávky vodního autobusu. Alla Salute Hotel je vzdálený 200 metrů od sbírky moderního umění Museo Peggy Guggenheim. Na náměstí svatého Marka to budete mít 1 zastávku vodním autobusem nebo 20 minut chůze.

Vybavení hotelu
V létě můžete relaxovat na hotelové zahradní terase se stoly a židlemi. Nepřetržitě otevřená recepce má na stropě dřevěné trámy.

Vybavení pokoje
Pokoje jsou jednoduše a prakticky zařízené a mají vlastní nebo společnou koupelnu. Z některých pokojů se otevírá výhled do vnitřního dvora nebo na baziliku Santa Maria della Salute.

HODNOCENÍ TripAdvisor


Google mapa

Termíny zájezdu

Tento zájezd momentálně nemá žádné volné termíny.

Kontaktní informace

Kontaktní informace

Call centrum

222 745 418

Prodejna

474 721 045