Římské Koloseum, Itálie

Adventní Paříž A Zámek Versailles

Destinace: Francie
Zařazení zájezdu: Klasický poznávací
Strava:
Cena za osobu od:
Adventní Paříž A Zámek Versailles

Popis zájezdu

Vydejte se s námi do předvánoční Paříže. Frédérik Chopin před více než 150 lety napsal: „Paříž je všechno, co chceš!“ a platí to dodnes. Pro Ernesta Hemingwaye byla tato metropole „oslavou života“. Klikaté uličky a velkolepé bulváry, proslulé stavby, mondénní obchody a prvotřídní restaurace, ošuntělé hospody, honosné operní scény a sebevědomí občané. Žádné jiné evropské město není tak obdivované, jako právě Paříž. Poloha hotelu nám umožní individuálně navštívit večerní Paříž, kouzelné procházky městem, posezení v kavárničkách na břehu Seiny a vstřebání té pravé adventní atmosféry města.

Ubytování je zajištěno v hotelu*** v pařížské čtvrti Clichy, cca 1000 m od centrální Paříže ve dvoulůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím, satelitní TV, Wi-Fi. Velkou výhodou je stanice metra před hotelem (50 m). V okolí hotelu se nachází plno obchodů, restaurací a úzkých typických pařížských uliček s jedinečnou atmosférou.

Program zájezdu

1. den: Odlet z Prahy s průvodcem do Paříže , transfer na ubytování do hotelu. Prohlídka čtvrti Montmartre, náměstí malířů Place du Tertre,  bazilika Sacré Coeur, náměstí Pigalle, Moulin Rouge. Individuálně nebo s průvodcem večerní město.

2. den: Paříž, celodenní prohlídka hlavních pamětihodností historického města s průvodcem - Vítězný Oblouk, zářící Champs Elysées, přes náměstí Concorde pokračujeme k Opeře a k ostrovu La Cité moumentální katedrála Notre Dame, Sainte Chapelle, Justiční palác, Prefektura… Individuální volno, vánoční atmosféra a trhy, kavárničky, restaurace, nákupy nebo vznešený Pantheon a Sorbona. Večerní fakultativní projížďka lodí po Seině s neobvyklým pohledem na pařížské památky.

3. den: Po snídani odjedeme na fakultativní výlet k prohlídce zámku a zahrad Versailles symbol francouzských králů, demonstrující bohatství a velikost francouzské monarchie (příměstský vlak RER cca 9 EUR). Pro ty z vás, kdo nebudou chtít Versailles navštívit, individuální volno, muzea, nákupy, pohyblivé výlohy velkých obchodních domů např: Galerie Lafayette. V pozdních odpoledních hodinách společně navštívíme Invalidovnu a podvečerní nasvícenou Eiffelovu věž s vánočním dekorem.

4. den: Snídaně, dopoledne rozloučení s Paříží. Návštěva muzea Louvre, individuální volno, odpoledne transfer na letiště a odlet zpět do Prahy.

Termíny zájezdu

Tento zájezd momentálně nemá žádné volné termíny.

Kontaktní informace

Kontaktní informace

Call centrum

222 745 418

Prodejna

474 721 045